zostava na počúvanie hudby 350€

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martin45689 24. 11. 2019 23:13

Ahoj
Nakoľko tu máme obdobie zliav potreboval by som poradiť čo najlepšie sa dá kúpiť (nie bazár) na počúvanie hudby v cene do 350€.
Počúvam hlavne rock/ metal a potom klasiku, jazz a pod..V podstate nástrojová hudba nie žiadne elektro odnože.
Fórum som si trochu prebehol, je tu strašne veľa tém a viem že môj rozpočet je nízky ale chcem najlepšie čo sa dá v tejto cene zohnať. Zdroj zvuku bude PC a nakoľko hrám na gitare, mám externú zvukovú kartu Line6 ux1 https://line6.com/pod-studio/ux1/
Doteraz som to mal pripojené k monitorom M-audio AV40 prípadne cez starý Tesla gramofón NZC 420 k Tesla reproduktorom (asi to sú ARS 934).
Pozeral som nejaké Mikro systémy od Panasonic kde sa mi páči že mám aj možnosť pustiť si rádio bez potreby Pc ale zase neviem či neplatím zbytočne za CD prehrávač, rádio atď.. nakoľko primárne budem počúvať hudbu z PC (Tidal v HIFI kvalite).
martin45689
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 24. 11. 2019 23:23

I v bazaru byste s takovým rozpočtem sháněl horko těžko něco výrazně lepšího, než máte teď. Pokud vám charakter monitorů vyhovuje, vlezete se s rozpočtem do páru Adam Audio T7V. Na nový set zesilovače a repro - tedy něčeho takového, co by stálo za to - to není.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků