sestava do 14000,-, jde to?!

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tombas 29. 1. 2020 19:07

Rudyno píše:dekuju za reakci a hlavne houbickar pobavil :D

vcera jsem jeste brouzdal po netu a za +- stejne kacky je set i s reprakmi MAGNAT Supreme 802 nicmene docetl jsme se ze i kdyz hraji lepe jak papirove tak relan,e konstrukce jsou odflaknute.

Jedna z moznosti je si poridit jen sloupy a stred, ale problem je ze se v tom nevyznam a muzu maximalne cist parametry, ale realne posoudit znacku/radu je z meho pozice nerealne. U te yamahy se mi libi ze to umi simulovat zadni repro ... je to vubec "realne", bude to apson na urovni relanych 5.1 plastovych bedinek(aka domaceho kina)?, nebo mam velke oci z krasnych radku v propagacnych meterialech?

diky

Jestli nehodláš pořizovat kompletní sestavu domácího kina, tak bych taky raději doporučil stereo receiver. Sice nemá centr, ale má podstatně kvalitnější zvuk, který je vhodný i na hudbu.
Některé stereo receivery mají i emulaci virtual surround, takže vytvoří i pocit prosotorvého zvuku.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Houbičkar 29. 1. 2020 19:25

Nebo se s tim neparat, jak pise 5621rz a pripojit centr na jedny z terminálů sterea. Zalezelo by na tom, ktery kanál bys chtel z toho centru slyset. Pravy nebo levy? Asi by to bylo film od filmu. U nektereho je zajimavejsi audio dění v pravé části obrazu, u jiného opačně. Jiste to dává nové a velmi zajimave moznosti filmového zážitku.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod patheon 29. 1. 2020 20:55

Já nakonec pořídil AVR Denon x1600h z amazonu (o 4500 levnější) a k tomu dva regály Elac debut b6.2 a musím říct že spokojenost. Jsem rád, že jste mě dokopali vyřadit nějaký obyč malý domácí kino. I tady, v blbým stereu, mě překvapila možnost šířky, prostorovosti. Později se dokoupí center a zadky a bude to sestava který krásně poslouží jak na filmy tak na hudbu.

Ke zvuku z Elacu Debut, ačkoliv mají úžasné recenze a testy, mám nějakou výtku, ale vesměs za tu cenu asi OK.


Všem který se na týhle diskuzi podíleli DĚKUJU at už za konkrétní rady nebo řeči okolo který taky pomohly k rozhodování, dík chlapi.
patheon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 30. 1. 2020 08:33

Ta výtka k ELACům by asi měla spíše směřovat na ten AVR, to jsou známé przniče stereo zvuku. Zapoj k nim pořádný stereo zesilovač a možná se budeš divit, jaký je to rozdíl.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků