Denon + Polk set 5.0 vs Onkyo HT-S5915

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Malag 29. 2. 2020 23:48

Tak jako hůř než ty Microlaby to fakt hrát nebude. Ale nečekal bych nějaký zázračný posun. Nejspíš zahrají o něco níže. Ony ty microlaby vcelku v pohodě přehrají i 2x dražší aktivní repro, takže jejich cenovka je v tomto trošku zavádějící.

Na recenze pozor. Je potřeba brát v potaz, že hodnocení je vždy vztaženo k ceně. Z tohoto pohledu bych hodnotil ty Microlaby daleko lépe než T50.

Pokud se bojíš objednávat ze zahraničí a víc investovat nechceš, tak T50 nebudou špatná volba. Na druhou stranu - dá se připlatit pár korun (okolo 4k?) a vzít aspoň ty přední sloupy z vyšší série (S50). Věřím, že tam pocítíš větší posun. Celá set S50 + S30 + S10 je na amazonu okolo 19k + 9 za avr, to máš 28k. Za mě lepší volba.
Malag
Junior

Odeslat příspěvekod neis 7. 3. 2020 19:11

Tak jsem nakonec neodolal, sehnal jsem s velmi pěknou slevou soundbar polk magnifi max sr. A opravdu překvapivě velmi solidní velký zvuk, na filmy vyloženě dostacujici a u hudby jsem měl jako u každého soundbaru problém s malym stereo prostorem, což bylo pro mě utrpení, po microlabach 7c 2,2m od sebe. Hodně tomu pomohlo když jsem zapl i zadní repro,aby hrály pravý a levý kanál, pak se dala slušně poslouchat i hudba. Zpracování skvělé, jen subač vypadal jako z nějakeho levného kina za 5tis. Na tichý poslech to moc nebylo, ale při vyšší hlasitosti opravdu překvapivý zvuk, žádný chrchel zahuhlany soundbar. Bohužel musel pryč, protože blblo nepochopitelně párování subace a zadního repro, že jsem po pár hodinách laborovani myslel, že ho vyhodim z okna:D Po resetu jelo vše jak hodinky, první vypnutí a zapnutí a už se zase nesparovaly a hrál na soundbaru jen středový reprak, pak stačilo zapnout vypnout a nekdy se sparovaly, někdy ne. Nepomohlo vůbec nic a to jsem zkoušel i nesmysly. Tzn. Jedno už vím, nikdy nic bez drátu :D Takže asi měním plán a pořídím zátím něco typu denon x2600h + polk s55e a časem dokoupim zbytek. Nebo počkám na bazar:D nechcete se někdo zbavit svého vybavení? :D Mimochodem nevíte kde by daly ty s55e poslechnout v okolí Ostravy? Děkuji
neis
Mírně pokročilý

Předchozí stránka