BT sluchadla

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Houbičkar 24. 3. 2020 15:32

Vyprdni se na to, do bt sluchatek ti staci signal pravě z toho mobilu, tabletu. Na co celej další systém (micro)? Jestli ti jde o rozhlas, na intrnt. je milion rádií zadara a jejich kvalitu v porovnání s fm nemusis u bt sluchatek vubec řešit. Hraje to čistě a fajn.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ojojak 24. 3. 2020 15:34

A ten PANASONIC SC-PM600EG-S? Ten ma vystup na sluchadla,to by mi stacilo...pozeral som aj manual...ma aj bt,cd...slusny zvuk...
ojojak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Houbičkar 24. 3. 2020 15:43

A když už jsme u výstupu na sluchátka mikrosystémů Paňáksonyk, stojí za vyliž kapcu. Mám v pracovně pmx 80 (sám o sobě slušný zvuk) a přes sluchátka jsem to vydržel asi tři minuty - katastrofen.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod viking81 24. 3. 2020 15:51

ojojak píše:A ten PANASONIC SC-PM600EG-S? Ten ma vystup na sluchadla,to by mi stacilo...pozeral som aj manual...ma aj bt,cd...slusny zvuk...


Ano ta ma vystup na sluchadla...ako hra, tak to netusim. Ale to by splnalo tvoje poziadavky… ;-)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ojojak 24. 3. 2020 15:55

Asi mas pravdu...hudbu mozem pocuvat ozaj len neskoro vecer,ked maly spi a aj to len cez sluchadla...do bytu mi potom postaci aj ten sencor s fm tunerom,bt a cd prehravacom....tak dik za rady...ked junior vyrastie,vytasim Rotely a to bude o inom...
ojojak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků