Zvuk pre LG oled65b9

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ivnator 4. 10. 2020 12:27

Zdravim

Viete mi poradit zvukove riesenie pre tuto telku ? Podarilo sa mi ju zohnat za 1100 v akcii. Preto by som nechcel investovat prilis do toho. Dal by som strop 500eur.

Precital som asi 6 straniek a mam v tom chaos. Ten zvuk z telky je celkom tragicky nakolko 2cm okolo telky su skrinky a duni si to tam vzadu za telkou...

Preto viem ze ste tu zasadne proti soundbarom ale mne sa to hodi ako najschodnejsia moznost. Chcem to cisto na filmy. Miestnost je 3,4x3,4m. Na stene bude natlaceny gauc po celej dlzke takze tam ani nieje priestor pre zadne repraky.

Viete mi poradit nieco obstojne co polozim pred telku a bude to obstojne cez odrazy generovat surround zvuk v kategorii Cena\Vykon? Niesom naky audiofil. Nwerozoznam rozdiel medzi prebasovanymi stuplami za 5eur a 500eur sluchatkami. Dokonca by sa dalo povedat ze bssy mam rad. Taktiez tam nemusi byt naky extra vykon nakolko som v bytovke kde su same male deti a dochodzovia :-)
ivnator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 4. 10. 2020 12:53

Jestli máš rád basy, podívej se třeba na Polk MagniFi MAX. Ale běž se na to napřed někam podívat ať nekupuješ zajíce v pytli.
iMAC -> Audirvana -> Chord Mojo -> Campfire Solaris 2020
iBasso DX160 -> Audiosense T800
LG OLED65B9 -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod majkom 4. 10. 2020 17:25

samsung HW-Q70r - earc, atmos, passthrough pro atmos/vision, v cr cena 10k czk
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ivnator 6. 10. 2020 20:09

Dik ten samsung bude asi pre mna.
ivnator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danbed 20. 10. 2020 20:24

Ahoj, mám LG Oled 65B9 a ve čtvrtek mi dorazí (doufám) Samsung HW-Q80R. Mám na muziku velmi kvalitní, starší zesilovač Yamaha (poslední věc z původní HIFI sestavy) a Bose 901, ale mám je na boční zdi, co televizi :) Takže se to dá fakt blbě využít. Jelikož koukáme z 90% na Netflix, HBO a filmy z netu, chci nějaký lepší, prostorový zvuk, než má telka samotná. A Hw-Q80R mi vyšlo nejlépe, poměr cena-výkon. Nechtěl jsem dát víc než 20k. Takže po víkendu už bych snad mohl dát nějaké konkrétní info :)
OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OP5 - OP3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Kolemjdoucí