Stereo receiver + integrovaná / externí zvukovka

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod eviljack 7. 4. 2021 07:35

Domluvili jsme se, v pátek, nebo sobotu, si od něj ten WTX vyzvednu a vyzkouším, tak dám vědět. Zatím díky všem 8-)
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 7. 4. 2021 07:51

Hezky, to si polepšíš, ešte si potom nájdi dobrý zdroj k tomu, možno lineárny, a budeš spokojný.
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eviljack 11. 4. 2021 21:09

Uf, takže včera jsem si to WTXko vyzvedl a dneska ho zapojil. Pokus o připojení k domácí wifi z PC skončí chybou certifikátu, je potřeba si stáhnout aplikaci do mobilu a nastavit to tam. Taky si můžete změnit jméno, pod kterým se bude streamer ukazovat, název wifi sítě, kterou používá pro prvotní nastavení, případně jako hotspot, pokud nemáte jinou síť k dispozici (to se může hodit na nějaké chatě a podobně), nastavit k ní heslo, upravit seznam net služeb a tak dále.

Po asi hodině laborování s aplikací v mobilu a foobarem / media playerem jsem na stránkách výrobce zjistil, že nejlepší bude nainstalovat si po letech iTunes, z těch se dá posílat hudba přímo na streamer bez nutnosti používat mobilní aplikaci (můžete použít i víc výstupních zařízení najednou, pokud byste měli repro u PC a zesilovač s WTX jinde). Stačí nahoře vlevo vedle ovládání přehrávání kliknout na to modré kolečko se šipkou a vybrat, kam má zvuk jít.

Zvukově je to paráda, musím říct, že jsem z toho na větvi ještě víc, než předtím. Našel jsem další recenzi, kde autor doporučuje použít silnější napájení - mám z toho trochu obavy, takže jsem využil jeho nabídku (sice pár let starou, ale co už :)), a napsal mu mail, tak uvidíme - https://hifipartner.cz/advance-acoustic ... am/p665929.

Každopádně, kdybyste někdo přemýšlel, že si tuhle malou potvoru pořídíte, tak podle mě chybu neuděláte. Pán, od kterého jsem mašinku bral, říkal, že kdybych nebyl spokojen, dá mi kontakt na dalšího zájemce, který se mu ozval, ale myslím, že asi bude mít smůlu :twisted: 8-)

Díky všem zúčastněným za rady a navedení.
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků