Pořízení audio stereo

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 15. 7. 2021 12:13

To právě nevím, jestli to za ty prachy stojí. Nic jako rušení nepozoruju, jen si říkám, jestli by to nemohlo být lepší. Teoreticky by digi koax měl být lepší než USB. Můžu si pak na RME vybrat, jestli použiji hodiny jeho a nebo ty v Allo atd.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 15. 7. 2021 13:12

Osobně bych volil z vícera důvodů variantu streamer/dac v jedné škatuli. Teprve následně, když by vestavěný dac nestačil nárokům bych investoval do samostatného dac vyšší třídy.

Pro začátek tedy Bluesound Node nové generace: perfektní ovládací aplikace, MQA, Roon Ready, slušný DAC s PCM 5242 Burr-Brown, streamer out: metalika, optika, po upgrade sw i usb výstup. Přístup k NAS, atd. Akorát není DLNA, což ale bude vadit málokomu z běžných uživatelů.
elektrotechnik: specializace měření a regulace/automatizace, více jak půlstoletí též fanda do hi-fi a bigbítu
merhaut
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Yiakubou 15. 7. 2021 14:01

Ja nez koupil Allo, taky jsem si rikal, ze me na USB nic nerusi ;-)
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 15. 7. 2021 14:11

No mám o čem přemýšlet :) A když přijde na věc, nemusel bych ani zapínat PC a hrát z NAS, nebo tam hodit systém, co umí Tidal.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 16. 7. 2021 13:38

Takhle to mám s tou GN DS-10.Mám do neho strcenej HDD a pres aplikaci bud foun,nebo tablet v pohode ovládám a PC je off.
Zrovna tak Tidal a chodí to vse po wifine,takze je to kvalitní az do DSD64.Dále samozrejme internetová rádia,tak se s tím vcelku nenudím :-).
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 20. 7. 2021 01:09

když se chystáš investovat tolik, zkus si poslechnout
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_1xl.php#main
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marekpolak1 26. 7. 2021 07:09

Dobrý den, nedávno jsem také nemohl sehnat žádný kvalitní zesilovač, ale zaujala mne nabídka tady: https://www.2din.cz/zesilovace/ má s nimi někdo zkušenost?
marekpolak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 26. 7. 2021 07:34

Mě celkem zaujala tato sestava, i když je to o dost levnější, než máš cenový strop.
https://www.hifiobchod.cz/akcni-sety/audiolab-6000a-2/
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků