Nová sestava tipy - 2.1, případně s prostorovýma repro

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lipown 3. 10. 2021 17:20

Vzhledem k tomu, že hudebně poslouchám nejvíce metal/prog tak jsi me celkem priklonil k Yamaze. Popravde se nemuzu dockat at si na tom necem novem poslechnu zivak Tesseract - Portals
Lipown
Junior

Odeslat příspěvekod Duddits_cz 3. 10. 2021 17:23

Taky ještě záleží, co k tomu připojíš za bedny. Koupíš sice Yamahu, ale můžeš to zabít lacinýma repro. Abys pak nebyl zklamaný. Rozpočet máš celkem nízký.
Yamaha R-N803D + Cabasse Jersey MC170
Duddits_cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lipown 3. 10. 2021 17:25

Jsem celkem rozhodnutý těma Dynavoice DM 6 https://www.hifimarket.cz/DYNAVOICE-Def ... -d1430.htm
Lipown
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 3. 10. 2021 18:02

Man5on píše:V recenzích bývá často zmiňováno, že ten Denon DRA800H není jen a pouze ořezaný vícekanál. Nevím no, nejsem technik.

Denon DRA-800H je ořezaný multikanál.
Více viz zde: https://www.hifiengine.com/manual_libra ... 800h.shtml
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod leroj 3. 10. 2021 18:16

Lipown píše:Tak ted mam dalsiho brouka v hlave - Yamaha R-N803D nebo RX-V4A. Maji stejne prevodniky? Nemuzu dohledat. Zesilovac bude asi trosku jiny. U V4A muzu zapojit pres Bi-Amp


porovnáš střední stereo třídu s levným AVR... tady není o čem přemýšlet
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lipown 3. 10. 2021 18:22

Protoze jsem ocas, myslel jsem MusicCast R-N602
Lipown
Junior

Odeslat příspěvekod Lipown 9. 10. 2021 08:49

Tak jen pro info V4A a DM 6 - po zapojeni, jsem si rikal, ze subwoofer bude nutnej a ze to nehraje fakt jak ty studiovky. Po hodine to vyloudilo nejakej uplne krasnej stredovej zvuk pri jedny pisnickce, kterej jsem v zivote na tech studiovkach neslysel. Vcera zacli hrat pekny hloubky (ty studiovky mely prece jen vetsi). Zvuk se mi zda plossi nez na tech studiovkach, brutalne krasne prokreslenej. Jsem za to moc rad a vsem moc dekuji za rady. Mozna casem poridim subak :)
Lipown
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron