Repro 2.0 + AV Receiver max. 1000 Eur / 25k Kc

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xorcos 2. 4. 2022 21:13

Dakujem pekne za tip. Precital som spustu recenzii a najviac sa mi pozdavaju Q Acoustics 3030i. Taktiez im nahrava, ze by nemali byt velmi narocne na zosilnovac. Skoda, ze su prilis nove na to, aby ich niekto predaval. Alebo su proste len take uzasne, ze sa ich nik nechce zbavit :-)) .

Staci ak zoberiem SMSL AD18/Loxije A30 alebo by bolo idealne poriesit nizsiu radu zosilnovaca od renomovanych vyrobcov/bazar strednej triedy?

Z toho bazaroveho zosilnovacu mam priznam sa trochu strach. Zopar inzeratov som pozrel a castokrat som videl kopu prachu (niektori ludia to ani neutreli prach pred fotenim). Moze vela prachu znamenat zvysene riziko, ze niektory z komponentov odide?
xorcos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 3. 4. 2022 13:14

Záleží, jak moc ho ten majitel používá, já mám AVR i zesík ve stole, sem tam, když se k tomu dostanu, otřu prach z hořejšku a kolem, ale že bych vysával vnitřek, to ne, a yamahu mám přes deset let, prakticky pořád puštěnou, drží bez problému. Harmana jsem koupil na bazoši, je to třicet let stará bestie, ale hraje jak prase :) (a byl vyčištěný :)).
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Duddits_cz 3. 4. 2022 14:04

Stačí jednou za rok profouknout kompresorem, stejně jako notebook nebo PC.
Yamaha R-N803D + Cabasse Jersey MC170
Duddits_cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků