Soundbar Samsung Q990B, propojení s TV

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 27. 12. 2022 17:10

Co jsem se díval do návodu, tak šrouby pro zadní repro nejsou přiloženy.
A nejlepší je to, že tam asi patří 1/4 (6,35mm) palcové šrouby- to nevymyslíš... :tleskani
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod valemiro 27. 12. 2022 18:43

Veď to! Jeden už šiel k zemi, našťastie prežil.
Inak zvuk atmos paráda.
valemiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod valemiro 30. 12. 2022 18:04

Držiak repro Vogels VLB 500, sú tam aj šroby 1/4, pasujú.
valemiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sarga 26. 2. 2023 11:02

Našel jsem vlákno na 990ku, tak to dám i tady.
Tak já tu 990ku mám doma a mohu doporučit. Protože teď doma nic nemám, a abych nemusel poslouchat ten bordel v hlavě, tak poslouchám přes něj i hudbu.Ohledně kina nemám srovnání, ale v pohodě. Jenže já jsem nenáročný, dříve mě stačila i lišta na GZ Panasonic.., ale tímhle je to den a noc..Výkonově hraji na 10%..žádné problémy s připojením, nic.Po zakoupení, nové, trochu chladnější zvuk, sykavky, teď po 3 měsících se to zlepšilo. Nebo jsem si zvykl..:)
Teď v nové aktual.přidali i Tidal, což jsem přivítal.Jen je to asi AirPlay, takže to není žádný highend. Moje teď oblíbené propojení na Roon macbook M1pro, QP1r optika výstup.Z toho mám radost, že jej aspoň využiji, když je tady na bazaru. Lepší výsledek jak Node 2i. Krásný detaíl, o mnoho víc informací.Asi jsou za tím ty skvělé převodníky Questyle. U toho Node to zase nahrazovalo to pohodlí,skvělá aplikace.
Propojení s tv přes ARC mělo v pozdějším užívání nějaké výpadky, tak jsem to zrušil. Možná je na vině opravdu ten Panasonic.Teď jen ATV 2022 a tam v pohodě.
Pro lidi s malými prostory asi lepší než AVR řešení.Větší místnost, větší zátěž, nevím, jestli by se nedostavlo už nějaké zkreslení. Tož tak.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků