Dom. kino Panasonic SC-HT885, 845, 535 - upgrade

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod storese 4. 12. 2005 18:55

Zdravím, kopil jsem si kino 885, přes internet. obchod, můžu říct, že kvalita Panasonicu mluví za vše, žere všechno, ale chtěl bych prosím poradit, chci nahrát nový firmware, v návodu se píše vypálit ve tvaru iso-9660 - to už jsem v neru našel, ale nevím jestli disk uzavřit nebo nechat otevřený, dost se toho bojím, aby to nebylo poslední CD, které vzal, pište jestli máte někdo zkušenosti s tímto firmwarem, pro ty co se rozhodujete o koupi DM vám o něm napíšu - má perfektní a nadprůměrně výkonný aktivní subwoofer hraje bez jakéhokoliv zkreslení, má 2 membrány, 4 stupně hlasitosti, já ho mám na 1-2 a to už se chvějí prosklené vitríny ty další jsou tak na trápení sousedů a devastaci vašeho bytu, při vyšší hlasitosti mi pádá koupelna a veškerá dekorace v obýváku se dává do pohybu, 5 repro se připojuje do subwooferu - má vlastní zesilovač, síťový kabel a chladič, SW se spojuje s dvd přes tvz. systémový kabel(slušně tlustý kablík je dlouhý asi 4 m - prodloužení není možné tak pozor SW musí být v blízkosti DVD 1-4m) z něj přijímá dvd i el. proud, bydlím v paneláku a jeho plný výkon nikdy nevyužijete, je to síla, na druhou stranu ušetříte reprosoustavy, protože se každé audio plným výkonem ničí pokud srovnám hi-fi minisystém 100+100 pak je zde tento výkon zhruba poloviční, zvuk je opravdu parádní pokud k tomu zapnete prostorový efekt, čistý a vyvážený a hlavně nezkreslený při vyšší hlasitosti, v předních a prostředním repro jsou 3 repsroduktory a v zadních jsou 2, obraz je také perfektní - čistý, sytý, ostrý má mnoho režimů zobrazení, ručně nastavitelný zoom, shrnuto každý jej viděl a slyšel mi závidí, za ty prachy to stálo, koupil jsem jej pres http://www.obchodnidum.cz
storese
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B00m 4. 12. 2005 21:15

Jakékoliv cd-dvd originál je zavřené,takže bych se nebál ho zavřít :D
B00m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod storese 29. 12. 2005 20:53

hm, tak to jsem fakt nevěděl...
storese
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rejpal 29. 12. 2005 21:25

Take jsem si ho koupil a jsem spokojenej..(885). Kde si nasel novej firmware a jakej v tom je rozdil.. posli me adresu. Diky
Nedělejte to jako já a v ničem se zbytečně nerýpejte!!! RejpalX
rejpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 29. 12. 2005 21:31

Já jsem nahrával firmware na panasonica s49. Měl jsem to spálené na cd-rw přes nero express jako klasická data a bylo neuzavřené.
Oops!
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod storese 29. 12. 2005 22:01

na http://www.panasonic.cz, firmware řeší zobrazování titulků u divx a umožní přehrání XviD, že je ten Paňas super ten výkon je prostě bomba mám ho už nějakou dobu a pořád jsem z něho hotovej, docela mám někdy problém, že subwoofer duní až moc, a on se nedá ani vypnout ani odpojit, sousedi to těžce nesou...
storese
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rejpal 30. 12. 2005 08:37

Jak rikas .. ale ma ty 4 nastaveni a jeste muzes vypnout funkci h.bass alespon u 885.jinak diky jdu se mrknout na firmware
Nedělejte to jako já a v ničem se zbytečně nerýpejte!!! RejpalX
rejpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buddyo 3. 3. 2006 17:29

Tenhle přehrávač sem koupil asi před měsícem a už se našla obrovská řada filmu, u kterých je přehrání docela problém. Jedná se hlavně o Xvidy, ale nebejvá to pravidlem. Problému sou hlavně u filmů s frame 23,97 a pod...
Vyřešit to asi nejde, co?
buddyo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nulda.jn 7. 3. 2006 20:12

mozna to se mnepatri,ale nechtelo se mi kvuli tomu zakladat nove tema, sel by nahrat firmware i na Hi-Fi Panasonic SC-AK 45 ?
nulda.jn
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků