domace kino - ake vybrat - sakra dilema

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dudok 12. 12. 2005 11:30

zdravim ludia.
precital som si forum, ale nikde som nenasiel podobny problem s mojim, preto sem pisem svoj problem. chcel by som domov kupit nejake kino. bolo by fajn, keby malo mpeg4, radio zrejme mat bude, iked neviem, kedy ho budem pocuvat :lol: . problem je v tom, ake vybrat. obzeral som sa po dvd s divx najprv. videl som fajn uvadzaciu cenu na oravu 503-z, 2500sk v karfure, minulu zimu. lenze teraz to zdvihli na 3333, alebo v akcii na 3000 a to je podla mna dost :( preto som rozmyslal nad dakym kinom od orava, ale v 1 obchode / sevise mi chlap povedal, ze to po spolahlivostnej stranke nieje nic moc. to iste som pocul od dalsieho typka, ktory predaval oravu, ze uz NO MORE. :shock: ufff. zato priatelkyni bratia maju 503-z a 504 a behaju, uz aspon 1r. tak neviem. zeby stastne kusy? typek v tom obchode / servise mi doporucil LG. LG mam aj DVD burner a myslim, ze je to fajn znacka. to G v nazve je Goldstar, L neviem presne. mam s nimi dobre skusenosti, ale 6l za cele kino je tiez dost a trochu pochybujem, ze nejaky LG zaujimaju pri titulkoch dake ceske a slovenske znaky. ked sme pred rokou kupovali ten 503-z od oravy, tak sme v carfure kupili este dalsie 3, ktore sme vratili. napr. sencor proste prehral divx, ale ceske a slov. znaky vynechaval. proste pohoda, ako by tam ani nic nebolo. sila. s akymi znackami mate dobre skusenosti? prip. ake kino by ste doporucovali priemerne narocnemu zaujemcovi? ake mate skusenosti s oravou? *****, alebo sa da? odchadza to? fakt neviem. tiez rozmyslam na tym, kupit dvd player s divx a k tomu 5.1 repro k PC. redukcie z CINCH na JACK 3.5 si doma popajkujem a bude pokoj. tak som to uz urobil k tomu orava 503-z a beha to jak diabol. uplne v pohode. len to nema tuner. a repro by sa dalo pripojit aj k PC pre buduce pouzitie :P hmmmm, tazka dilema, kua. btw, ako je to s tym QPEL a podobne v DivX? je to len od 6.0? alebo ako? vdaka.
dusan
dudok
Kolemjdoucí