Domace kino do 5000Kc s Divx a DTS dekoderom

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aisicek 27. 10. 2006 14:00

Na vianoce pre rodicov chcem kupit nejake domace kino. Nemusi byt drahe (im staci ze to hra :) ). Musi ale prehrat Divx a mat vstavany dekoder DTS.
Preliezol som kopec e-shopov ale rozhodnut sa ktory je najlepsi je nad moje sily.Ma niekto nejake tipy?

Zatial som nasiel toto: LG LH-T360SE co sa mi zda ako rozumny pomer vykon/cena a ma to aj USB port
Athlon X2 5000+, 8GB DDR2 A-data, MB Asus M3A78-T, Radeon 3870, Asus D2X sound, Raptor 74GB, WD 500GB, WD 1TB, Logitech G5, Logitech G15, QuickCam Sphere MP, Samsung 2343B 2048x1150 DVI, Windows 7 x64
aisicek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bkery 28. 10. 2006 13:03

Za tie prachy sa velmi spekulovat neda.

Ja by som asi radšej kupil DVD s dekodermi a dvix + a k tomu 5.1 repraky k počítaču (najlepšie genius 5.1 drevené) hrá to o poznanie lepšie.

mal by si sa zmestiť aj do ceny.
Adrian Nevey je najlepší!!!!
bkery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod potop (novy) 28. 10. 2006 18:21

Môžte mi niekto povedať,čo musí obsahovať DVD rekordér aby sa k nemu mohli pripojiť reprobedne 5+1 Genius Home Theatre aby to hralo ako domáce kino?
Myslím si že to má byť DTS ale nie som si istý.Môžte mi dať niekto orientačný typ DVD Rec.?
potop (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod volodsvk 31. 10. 2006 11:00

... hlavne musi obsahovat vystup audia v 5.1, teda sest "dierok" v zadnej casti prehravaca, na ktore napojis repraky.

.... z vlastnej skusenosti uz by som taketo cosi nikdy nekupoval. Mozno som mal iba smolu, ale zakazdy ked som podobny prehravac kupil, mi slapal len chvilu a potom uz necital skoro nic, resp. cital, ale dosk sekane.

Kvalitny prehravac Sony kupis uz za 2500 Sk, a minule bola v Carrefoure akcia na 5.1 repraky , ktore mali digitalny vstup 5.1, teda mali v sebe aj prislusny dekoder Dolby digital.
volodsvk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků