Drivery k přehrávači Panasonic

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2006 09:53

Zdravím.
Mám dotaz,jestli jdou někde sehnat drivery pro podporu přehrávání divx u starších systémů domácích kin.Mám 3 roky starého Panasonica SA-DM3,který je ještě naprosto v pořádku,jen nepřehrává filmy v jiných formátech než dvd.
Na stránkách Panasonicu je podpora pouze pro poslední modely a nikde neůžu nic najít.Díky za jakoukoli radu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 13. 11. 2006 17:34

nejde
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2006 19:15

Myslel jsem si to,jen jsem se chtěl ujistit.Díky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 13. 11. 2006 22:31

Jde o to, že v tom přehrávači není žádný čip, který by to byl schopen dekódovat.
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 07:39

Ano,ale u některých zneček jde přihrát soft,který to umožňuje.Přehrávání divxů,podporu češtiny apod.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 14. 11. 2006 15:43

To pochybuju, protože pokud by tam byl čip, kterej je schopnej mpeg4 dekódovat, tak si myslim, že výribce by byl sám proti sobě, kdyby to soft neuměl.
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2006 08:15

Tak v tom se nevyznám.Prostě mám určité zporstředkované informace,kdy nešly na jiné značce přehrát avi formáty a po neinstalování nového softu jedou v pohodě...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků