Zajímavé tipy na akce, slevy a inzeráty s Hi-Fi

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 11. 1. 2017 18:50

A jako nepovolená komerční nabídka z vůle Pravidel budiž vyhozeno do Koše.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dkdkdk 11. 1. 2017 18:57

8-D 8-D 8-D 8-D 8-D 8-D 8-D
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 14. 1. 2017 17:10

Alza nabízí akční balíček Sony, na kterém ušetříte až 60 000 Kč!! :-D https://www.alza.cz/sony-walkman-nw-wm1 ... d=18843093
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 16. 1. 2017 21:30

Sleva -10% na nákup, nad 1.000 Kč doprava zdarma, Kód LEDEN17, trvání jen do 18.ledna, více u Conrad
• Domů » Multimédia » Audio » Gramofony, DJ, USB » Příslušenství ke gramofonům
kde jsou třeba Obaly na LP aj.
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod greman22 20. 1. 2017 13:25

Škoda prošvihnul jsem to...
greman22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod platprd 20. 1. 2017 19:06

Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 21. 1. 2017 17:00

Sconto nábytek, Sleva -35%, 19.-22.1.2017 to by mohla být příležitost pokud sháníte
TV stolek nebo //Stoly => Televizní stoly a komody, hi-fi stoly
skříňku na vinyly //Knihovny, regály, police => Knihovny a regály, např. Regál Quadro 1, 2, 3, 4, Karo, Style 132, 133, 134
a nechcete IKEA, kterou je nábytek inspirován. Dále třeba nají poslechové křeslo aj.
Naposledy upravil DinosaurJr dne 21. 1. 2017 18:27, celkově upraveno 1
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 21. 1. 2017 17:49

Nechci dělat negativní reklamu, ale s tak neochotným personálem, s jakým jsem se setkal před rokem v Královéhradeckým Scontu, tak s takovým jsem se už hodně dlouho nepotkal.
Možná už tam ti lidi dávno nejsou (ani bych se tomu nedivil), ale můj požadavek na rozebrání zakoupený zlevněný kancelářský židle na 2 kusy (odmontovat sedák od toho plechu nasazenýho na píst = 4 šrouby) byl pro přítomnej personál nepřekonatelnej problém - demontovanou a zabalenou v krabici už neměli, žádanej kus byl poslední na celým krámě, ale vcelku už by se mi nevešla do auta. Zdůvodnění neochoty k demontáži bylo taky velice zajímavý - ta židle byla ve slevě, protože už ji vystavovali a zlevněnej nábytek oni už neupravujou... Nakonec jsem ty šrouby musel povolit malým hasákem, kterej vozím v autě - protože hlavy samozřejmě byly na Torx a ty jsem s sebou bohužel neměl ...

Takže bacha na Sconto - slevy ano, ale než si něco koupíte, ověřte si schopnost a ochotu personálu POSLOUŽIT ZÁKAZNÍKOVI I JINAK... Ale to ostatně platí i pro další mébl-hausy/šopy ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod platprd 21. 1. 2017 18:14

I ten nábytek je hnusnej, jak za komančů
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 22. 1. 2017 09:24

No za komančů jsem žádnej nábytek nekupoval a ani dlouho po nich, takže nedokážu posoudit. Dnes je to všude jen samý mletý dřevo nebo piliny (hodně z Polska) a dokonce papír (!), kam až to "dotáhla" IKEA aneb jak potunit kvalitu. Sconto je taková obyčejná nabídka za málo peněz (jednotky tKč).
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 1. 2017 10:41

Ikea třeba nejsou vždycky lisovaný piliny, ale "masiv" - až teda na to, že ten "masiv" je topol nebo podobná rychle rostoucí ŘÍDKÁ dřevina. Má to strukturu podobnou bezový duši, ohejbá se to jak poslaneckej penis a vydrží to zhruba stejně dlouho, jako poslanecký předvolební sliby ... Opravdový NÁBYTKOVÝ DŘEVO vskutku vypadá jinak ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 1. 2017 10:50

IKEA má zas na rozdíl od ostatních velkoprodejcu sem tam i nějakej nápad. A i nejlevnější kusy jdou poskládat tak aby to člověk už tou montáži nezničil. Neřeším design nebo materiály, ale tak nějak ten nábytek slouží svymu účelu. Což se třeba o Asku říct nedá.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 1. 2017 17:57

Materiál musím řešit - kdybych ho neřešil, taky by se mi mohly zhroutit police nebo rozpadnout skříňky. Nábytek kupuju až po důkladným obhlídnutí přímo na hale, žádná í-šopa jen tak baj vobražofka. Nábytek musí mít nějakou minimální únosnost - chcačky nechcačky. A musím říct, že šmejdy prodává skoro každej krám s méblem - velkej nebo malej, v každým se něco aušusovýho najde.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 1. 2017 18:28

To ano ale jde přece i o konstrukci. Nikdy nezapomenu na ne zrovna levnou komodu z Aska, která měla čela šuplíků přidělaný jenom na těch spojovacích spuntech, žádnej závit, nic. Vydrzelo to pár otevření a vypadlo to. Pak už to nedrželo ani zaslepeny, prostě idiotska konstrukce. Daleko lepší systém byl u levný komody IKEA, tam je "vrut" a zámek aby to drželo. Někdy stačí prostě jenom trochu přemýšlet a i levný výrobek může za něco stát. Tak jako tak si myslím že ta komoda vydrží dost dlouho, pokud ji nebudu nikam stěhovat, coz nebudu protože si za ty peníze radši koupím novou.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 1. 2017 18:44

Ono to není ani tak o krámu, jako o tom původci=výrobci. A o tom, jak se takovej výrobce srovná s cenovým požadavkem marketu na co nejmenší výrobní náklady, neboli na to, co si ještě dovolí ošidit a co už ne. Proto říkám, že není ani jeden krám s méblem, kterej by neměl na veřtatě aspoň jeden šmejd - ale taky tam samozřejmě mají dražší a kvalitnější věci - a ty je právě potřeba na tom krámě najít, ověřit a pak teprve vybírat designový varianty ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků