Pražský sluchátkový sraz 2011 - dojmy ze srazu

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kocmeister 17. 5. 2011 22:29

Carat není Passat, je to právě spíš ta Felície :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod koshman 17. 5. 2011 22:29

Ahoj,
slo to :) Doufal jsem, ze bude trochu vic klidu na poslech, ale co se da delat. Jen ta HD800 uz zacinaji byt trochu stereotypni :) Hezky popis, bubaaku.
koshman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nolwendil 17. 5. 2011 23:34

Co já bych dal za takový stereotyp...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod koshman 17. 5. 2011 23:36

Taky bych se asi nebranil, stereotyp nestereotyp... :)
koshman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hmpf 18. 5. 2011 06:54

Jak se líbily LCD2? Nebojte se napsat upřímnej názor, od toho jsem je tam přinesl. Podle Dana to byl na Casea průšvich což s ním max. souhlasím, možný problém viz co jsem psal výš. Snad jen jeden člověk za mnou přišel, že lepší sluchátka ještě neslyšel a ostatní co jsem tak koukal většinou když je sundali z hlavy se tvářili trochu kysele :-))
Blipo PRO, MS1000
hmpf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan1k 18. 5. 2011 17:51

Ak bol ruby pouzity ako sluchatkac aj dac tak to je jasne, ak by ste k nemu pridali dispre tak vtedy by som chcel vediet ten rozdiel :D.
Inak ruby ako prevodnik za tie peniaze je super. Ako sluchatkac je slabsi ale to uz je davno jasne.

Inak pekne foto a jednoznacne najkrasie zariadenie Leben... proste highend.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davidwebb 18. 5. 2011 18:47

Tak ten kdo má Dispre se sluchátkovým výstupem tak by nejspíš vzal Sapphire, kterej už je údajně špičkovej a pořád za "rozumnou" cenu.
davidwebb
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 18. 5. 2011 20:43

Těžko říct jestli by to vzal někdo kdo má Dispre, Tohle pravidlo asi nebude platit, protože sapphire je stále levnější než diy. Ale příznivci diy věcí určitě nevyhledávají jen jak nejlépe ušetřit, ale naopak jak to mít udělané pořádně. Proto se obávám, že drtivá většina vlastníků Dispre by Sapphire nekoupilo :-)) ale hrát to může dobře samozřejmě ;-)
Blipo PRO, MS1000
hmpf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davidwebb 18. 5. 2011 21:36

Jasně, když to bereš takhle tak jo, je to ale jeden z pohledů.
Ale třeba já mám taky Dispre (a nedívám se na to jestli to je DIY, koupil jsem ho už postavený) a beru ho prostě jako dobrý zařízení. A stejně tak Sapphire je dobrý zařízení který stojí 10 a má zvuk jako komerční stroje za dvojnásobek. Takže kdyby moje Dispre mělo sluchátkáč a já chtěl zase koupit zařízení s dobrým poměrem cena/zvuk a měl na něj, tak by mi to vůbec nevadilo ho koupit.
Ale rozumím jak to myslíš. Já sem to ani nechtěl s dispre spojovat, jen sem reagoval na to že Jan1k psal že by to s Dispre hrálo líp, takže nejde ani tak konkrétně o to Dispre, já sem jen chtěl napsat že když už bude mít někdo doma dobrej zes, tak nekoupí Ruby ale Sapphire, a to je všechno co sem tím chtěl říct.
davidwebb
Junior

Odeslat příspěvekod nocomichi 18. 5. 2011 21:53

bubaak píše:Jo tak tohle byl nářez :mrgreen: Kdo si to koupí dostane titul Mgr. bez studia :lol:

Tak tohle mě neskutečně pobavilo. Ten pán z jiné galaxie se tam nedostavil?

Fotoreport je lepší než reportáž na avmania!
nocomichi
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 18. 5. 2011 22:00

Reportaz na avmanii ma sklamala. Zoznam ludi, co vystavovali, s ich zelezom - no neviem. Ale je to len moj nazor.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jan1k 18. 5. 2011 22:43

Aj ja by som inak urobil tu reportaz, ale tak ovplyvnovat to nemozem ani nechcem.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jaromír Puk 18. 5. 2011 22:54

Mě se také líbí více vaše fotky a postřehy, já k tomu ale nemám více co říci, neboť jsem tam neslyšel ani jedny sluchátka a ani jednu sestavu. Na to nebyl čas. Mým úkolem bylo udělat dokumentaci kdo a co tam měl, chtěl jsem to udělat pro ty, kdo tam nebyli, aby také věděli na čem posloucháte, jak se vám to líbí a také vás trošku představit. Prostě trochu propagace vás, lidí z fóra, jejichž zásluhou se ta akce tak povedla a kteří jste například lidem schopni zde velmi dobře poradit. Nechtěl jsem hodnotit, článek jsem fakt bral jen jako přehled, seznámení a směrovník sem, do AVfóra. Výborné fotky, postřehy i komentáře mají lidi zde.
Jaromír Puk
Redaktor

Odeslat příspěvekod bubaak 18. 5. 2011 23:46

osobně jsem info na titulce pochopil jako seznámení a kdo chce znát reakce na jednotlivé vyrobky/osoby/diskuse jež proběhly na srazu, tak je pujde hledat spíše na forum kde to budou řešit všichni. Ne pouze jeden redaktor :-) ale to je má skromná myšlenka.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Předchozí stránkaDalší stránka