Pražský sluchátkový sraz 2011 - dojmy ze srazu

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 19. 5. 2011 00:18

Má snad někdo, něco, proti těm krásným lidem (na fotkách) co vystavovali :?: :D
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 19. 5. 2011 07:14

Jaromír Puk píše:trochu propagace vás, lidí z fóra, jejichž zásluhou se ta akce tak povedla a kteří jste například lidem schopni zde velmi dobře poradit
Skoda, ze tam nebol uzivatel stambous :lol: O:-)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lighting 19. 5. 2011 08:28

Vyzera to skvele chalani:)Muselo to byt fajn :-D
Ipod 6g 80gb - Toxic Cables Silver Poisson - JH13 Pro
Lighting
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 19. 5. 2011 11:06

No já doufám, že bude nějaký sluchátkový sraz 2012..:-), to bych mohl stihnout nějaký ten upgrade..:-) Mimochodem mně se líbil i článek na AVmanii, hlavně ty profily jednotlivých uživatelů, jsou to fakt fešáci..:-D
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 19. 5. 2011 11:32

"hlavně ty profily jednotlivých uživatelů, jsou to fakt fešáci." To bylo ironicky? :-D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan1k 19. 5. 2011 12:31

alebo je to bukva :D
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krucinal 20. 5. 2011 16:40

Zdarec.

Taky se mi tam moc líbilo, i když jsem začátečník. Poslechl jsem si pár skvostů, na které jsem se pomalu bál pomalu jen sahnout. Děkuji za uspořádání srazu Bínovi i za jeho ochotu při poslechu HD 650 na "čínským" Caratu Ruby 2. ;-) ;-) ;-)
krucinal
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 21. 5. 2011 22:37

Libor mě půjčil jeho diy AMB Gamm2 - M3 + q11 na víkend. Prej ho v životě nenapadlo, že pár metrů od něj bude bydlet hifista s LCD2 a mě zas, že někdo vůbec se zesákem :-))
Tahle kombinace je dobrá má to famozní středy a jako celek nástroje hlasy vtahuje. Parádní zvuk jen je tam slyšet, že to může hrát mnohem líp a na můj vkus to je stále teplejší.
Libor tu nemá nick tak aspoň za něj kroutil hlavou, řikal snad něco že začíná šetřit nebo co :-))
Brácha mi zas řikal, že už ho sem nemam pouštět a mam dělat, že ho neznám a neotvírat dveře :-)) loupežník jeden.
Zanedlouho budu mít půjčený BB Dac na pár dní, jsem zvědavej co s tím udělá kvalitní DAC.
hmpf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 25. 5. 2011 07:43

Kocmeister píše:To bylo ironicky? :-D
No já jsem chtěl těm, co tam jsou vyobrazeni jen trochu uměle zvednout sebevědomí po tom, co si tady někteří stěžovali, jak se neradi fotí.:-D Jan1k: Ne pane kolego, "bukev" opravdu nejsem.:-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MisakMisak 24. 9. 2011 20:18

Vubec bych se nezlobil, kdyby jeste nekdo napsal sve poznatky z poslechu LCD-2 :-)
velmi spatne se o nich da u nas neco najit, tak prosim, jestli by to nekdo dodatecne sepsal :-)
MisakMisak
Junior

Předchozí stránka