adaptér z UK - jak vyřešit?

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod davidwebb 12. 7. 2011 22:37

Ahoj, nevíte jestli by se dala sehnat nějaká redukce pro použití u nás? Nebo kde by se dal takovej adaptér koupit? Je to 16V 500mA. Hledal jsem oboje ale nějak jsem nic nenašel.

-- 12. 7. 2011 23:45 --

Šlo by použít třeba 18V 1,5A? Nebo 12V? Je to k předzesilovači. Nebo to musí být přesný? 12V 500mA není problém sehnat, ale nevím jestli to nebude vadit.
Přílohy
12072011020.jpg
davidwebb
Junior

Odeslat příspěvekod Hergarok 12. 7. 2011 22:51

Seženeš prakticky kdekoliv, třeba:
http://www.ok1.cz/redukce-do-zasuvky-uk-na-eu/d-27369/

A pokud je to jen trafo s usměrněním, tak nové koupíš třeba tady (konektor je snad stejný), ten jeden volt nebude problém, protože naprázdno to dává určitě nejmíň 20V. Nicméně osobně bych zvolil spíš redukci případně ten nový adaptér po tom, co bych změřil, jaké napětí dává nový a jaký ten starý.
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidwebb 12. 7. 2011 22:58

jj díky za tip ;-)

Ještě bych potřeboval vědět jestli by nešel použít ten napáječ 12V 500mA, jestli nevadí to nižší napětí, budu totiž objednávat z GESu tak bych ho tam rovnou vzal, stojí stejně jako ta redukce.

Jo tohle by bylo lepší, konektor je stejnej.
davidwebb
Junior

Odeslat příspěvekod enregistree 12. 7. 2011 23:43

Zajdi do elektra a rekni, ze chces redukci z UK zasuvky na CZ… Pripadne zus do google zadat "world travel adapter".
--
L_u_k_a_s
enregistree
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 13. 7. 2011 08:03

Těch 12V se mi zdá už docela málo, ale třeba by to fungovalo ...
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 15. 7. 2011 10:10

Nemusis zhanat cely adapter.Staci ta redukcia ako poznamenal kolega.U nas to stoji okolo 4 eur.Ja mam dost elektroniky z UK cize tiez som zhanal len redukcie.No ja som ich kupoval v UK za smiesnych 40p.

http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=7
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidwebb 15. 7. 2011 10:27

Problém vyřešen. Redukce objednána a na cestě. A mezitím jsem sehnal i napáječ 15V 400mA který Pre Box taky dostatečně uspokojil :)
Díky všem :)
davidwebb
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků