Last.FM alebo podobne v SVK/CZE

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Slamka 4. 10. 2011 10:30

Nakolko onlineradio Last.FM (plateny) funguje len v USA, DE a UK, hladam podobnu sluzbu pre SVK/CZE podmienky, IP adresy. Podla moznosti s moznostou importu Last.FM zoznamu a tiez variantami radii ako su na Last.FM (My Library only, Mix radio, Recommended radio,...).
Cena tak okolo 3e/mes.
Viete nieco odporucit?
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 4. 10. 2011 11:11

MusicJet? Ten je i na Slovensku, ne?
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bechermeister 4. 10. 2011 12:01

sak lastfm funguje aj na slovensku za 3e mesacne predsa
nuforce udac-v2 -> tube amp missing -> hifiman re262.
s:flo2 -> amp needed -> hifiman re262.
bechermeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slamka 4. 10. 2011 12:34

bechermeister :arrow: Mne nie, skusal som 1mes. Ani na Androide sa mi nezobrazi moznost radia (len scrabble info a event info), ani na receivri (pise ze v mojej krajine nedostupny). Na webe aj najdes info ze aj ta platena verzia je dostupna len v USA, DE a UK, vid FAQ a otazka v sekcii Subscriptions / Why cant listen to radio on my app?
Odpoved - Android, Apple, X-Box,... a vela receivrov iba US, UK a DE...
Mozno to funguje v PC, to mozno hej, ale to ma zas vobec netrapi.. :hm
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bechermeister 4. 10. 2011 20:07

no podla mna sme v tej istej krajine, last.fm je dostupny vsade na svete. Na radiu mas zdarma 50 trackov. Inak platis 3e mesacne. PLati sa cez paypal cize vpohode. V usa de a uk to maju free, platene je len v inych krajinach

a teraz citam ze rozpravam len o PC :). Ano u nas je lastfm len na pc.

Mozes skusit sa zaregistrovat na spotify cez free proxy a nastavit platbu z paypalu ale je to kapanek drahsie. Kedze musis mat premium verziu aby si ho mohol uzivat aj na v krajinach kde ificialne nie je dostupny ako SVK.
nuforce udac-v2 -> tube amp missing -> hifiman re262.
s:flo2 -> amp needed -> hifiman re262.
bechermeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 5. 10. 2011 14:45

www.dynamicrangeradio.ca
ale asi hladas daco ine :-)
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 5. 10. 2011 15:51

Last.fm na Slovensku bez problemov funguje, aj na iPhone mi radio fungovalo. Vyhoda je ze si mozes pri platbe vybrat ci zaplatis 3 EUR alebo 3$ :)
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 6. 10. 2011 08:44

Ako Ti to fungovalo na iPhone ked v popise je ze na Apple to funguje len v UK, DE a USA??
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 6. 10. 2011 09:57

Stačí mít na itunes i anglickej účet.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bechermeister 6. 10. 2011 10:28

ano pani ale lastfm je o Musical Education jak ma byt, zatial co vacsina sluzieb su tupe kniznice.
Neviem co hlada zakladatel vlakna.
Podobna sluzba je asi len pandora ale aj ta je u nas nedostupna.
nuforce udac-v2 -> tube amp missing -> hifiman re262.
s:flo2 -> amp needed -> hifiman re262.
bechermeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slamka 6. 10. 2011 13:14

Co hladam?
Sluzbu ktora pobezi na Androide (cez 3G internet) a aj na receivry (last.fm, napster, spotify, AUPEO..). Zial ako som pisal vyssie, Last.FM mozno funguje korektne na PC, ale nefunguje vobec na Androide ani v receivri. A ako pise bechermeister, je to doslova sluzba, ktora aj "vzdelava", rad si precitam zopar infosiek, pozriem blizke koncerty a aj vdaka Last.FM som sa o niektorych dozvedel a uzil si ich..... Zial na SVK mozem asi len snivat o sprevadzkovani full podpory aj pre ine zariadenia ako je PC. 8-S
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marts 6. 10. 2011 19:48

kdyby šlo jenom o tématická rádia (vybere se žánr a poslouchá se nabídka) bez nějakých podrobných informací kromě toho co zrovna hraje za skladbu plus historie co se odehrálo tak na elektronickou muziku funguje di.fm a na ostatní žánry sky.fm
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 7. 10. 2011 07:42

Ano, ale to su klasicke internetove radia, tie samozrejme funguju. Staci zadat adresu internetoveho radia a fici, ci uz v Androide, alebo v receivri...
Lenze, to je zas len internetove radio, kde nemam sancu "ovplyvnit" co mi hraju, preskocit jednu skladbu, posunut, zavolit si ze toto sa mi paci, hraj nieco podobne a pod.. :hm
Slamka
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron