Demo na tv

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hexxisek 7. 8. 2012 17:02

Ahoj...scháním se po jednom videu, které se pouští na tv jako demo...bohuzel nevím nazev, ale vím že delší část v tom demu je záber na černou oblohu a bouchá tam ohnostroj. Tak kdyby nekdo vedel co je to za demo budu velice rád ;-) díky
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pandero 7. 8. 2012 20:46

Ahoj, mohlo by to byt tohle Samsung demo:
http://www.youtube.com/watch?v=PsSqjM_Z3c4

Ohnostroj zacina cca 1:42

Snad to bude ono =)
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 7. 8. 2012 20:49

hexxisek co testuješ? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod PCDaemon 7. 8. 2012 22:00

V tomto LG je ohnostroj http://www.youtube.com/watch?v=QEnh9hLjVjg , len ci je to ten, co hladas. :-)
PCDaemon
Junior

Odeslat příspěvekod hexxisek 8. 8. 2012 06:34

Pandero: tak to je presne ono! Já jsem narazil jen na to co postnul PCDeamon a to neni uplne ono..ale ten samsung to je to co sem mel na mysli. Děkuju :-)

MgX: nic extra :-D jen sem chtel najít tohle demo abych si ho pustil u kámoše na Samsungu ES8000, zajímá me totiz jak si stím poradí..
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 8. 8. 2012 11:14

hexxisek a jak test dopadl? Nejen ohňostroje, ale také průlety hvězdokupou jsou někdy náročné pro moderní TV.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hexxisek 11. 8. 2012 12:29

Tak sem to testoval vecer za tmy na 46" samsung es8000 vzdálenost 2,5m ..
videa: výše postnuté Samsung Demo, Kuro experience demo, Samsung contrast demo a Panasonic demo mléčnou dráhu.
film: Dark Knight - uryvky
televizi sme nastavili na nastavení které bylo doporučeno na Avforums.com, jeste sme zkouseli z flatpanelshd ale nakonec sme nechali to z avforums.com

No co dodat, byl jsem mile překvapen, bál jsem se cloudingu, ten sem videl jen u jednoho videa trosku v rohu..skoro nepozorovatelné, pokud bych se na to prímo nesoustredil tak si toho asi nevšimnu. Televize perfektní, pro mě lepší jak VT50...co se týče tech blbinek jako voice & motion control, tak to funguje prekvapive dobre, ale nic z ceho bych si sedl na zadek, spíš taková zalezitost s kterou vás baví si první týden hrát.

Tak nějak jsem pro tuto tv pevne rozhodnut a nadelím si jí pod stromek, pokud me do tý doby nezaujme neco jiného, ale vzhledem k tomu ze Sony HX850 me zklamala a Philips tenhle rok taky za podobný finanční obnos nemá nic lepšího tak to vypadá na toho Sama...

Ps: jen doufám ze az si ji poridim tak dostanu alespon stejne dobrý kousek..prece jen stím cloudingem to muze být kus od kusu jiné... :oboze
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 11. 8. 2012 22:00

hexxisek kde jsi viděl HX850, že Tě zklamala?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hexxisek 12. 8. 2012 07:47

jenom v obchodě, obraz mi tam přišel mdlejší, takovej bez štávi a když byly v obchodě vedle sebe přišel mi i že Samsung byl víc kontrasnější...nevím jestli to bylo obchodním prostředím a nebo tím, že jsem čekal o Sony něco ve stylu lonský HX929 (kterou proste nemohu sehnat a na vanoce uz asi tuplem nikde nebude)
ale vzhledem k tomu že jsou obě televize v 46" za stejný prašule se mi Sam zamlouvá víc
hexxisek
Pokročilý