HIGH END Slovakia 2012

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 2. 9. 2012 20:10

Rad by som pripomenul vsetkym *filne postihnutym clenom fora tohtorocnu vystavu HIGH END Slovakia 2012.

Podrobnosti: http://www.highendslovakia.sk/stranka/1 ... -2012.html
Datum konania: 20. - 21. 10. 2012.
Miesto konania: Crowne Plaza a Austria Trend hotel Bratislava

Pre mna je na vystave najvacsi "tahak" novinka od slovenskeho vyrobcu Acon http://www.highendslovakia.sk/stranka/2 ... n-ULTIMA-X

Ak by ste chceli dat po hube Odarovi, pripadne mu vynadat do akejkolvek formy pohlavnych organov, zaBANovat ho - NEbudete mat prilezitost, pretoze sa tam na 90% NEchystam :mrgreen: Zvysnych 10% si nechavam na nahodu, ak by nahodou v ten vikend nebolo co robit, bolo by pekne, mal by som chut si nafotit par obrazkov a pozriet na HES nejake predrazene kable do mojej zostavy :D

Vsetkym ostatnym prajem prijemny zazitok a dufam, ze po tom datume v tejto teme pribudnu nejake postrehy navstevnikov ( Bloslo cosi nafot - hlavne tie Acony :D a nee mobilom ;) ).

O:-)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod starší 2. 9. 2012 20:47

dakujeme za pozvanie /ja si ťa tam najdem... :D /, ale asi nepôjdem ani ja /takto sa dusujem kazdy rok a nakoniec vzdy idem/, netvrdim ze neni dobré pocut a poznat ako má vlastne reprodukovana hudba zniet /na spickovej zostave/, ale co si budeme hovorit cca. 99,95 % navstevnikov na to nemá /dufam,ze nikoho neurazim ked napisem, ze aj nás "avmania FORISTOV" sa to tyka/, takze ja osobne by som skôr popocúval nizsie rady jednotlivych vyrobcov reprosustav, silicov, cd, atd. :-\ , ale zas ma to aj jednu vyhodu, to obrovske uspokojenie, ked sa nam zdá, ze doma nám to hrá lepsie, napriek 10 - 20 nasobne nizsej cene . :shock:
starší
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Quart 21. 9. 2012 14:35

Při příležitosti výstavy High End 2012 v Bratislavě, která se koná ve dnech 20-21.10, bychom Vás rádi pozvali k poslechu zesilovačů SPaudio a reproduktorových soustav VMAudio u Iva - Cougha viz vlákno: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=15328 . Poslechová akce se koná přímo u Iva doma ve výborně akusticky upravené místnosti v centru Bratislavy, 10 minut pěšky od hotelů výstavy HIGH END.

VMAudio zde předvede reprobedny VMA-1 MK II
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_1.htm
Obrázek

VMA-II
Obrázek

SPaudio vám k poslechu priveze koncový zesilovač SPaudio A200 a uskuteční se zde premiéra silnějšího bráchy A400.
http://www.customworks.cz/amplifiers/a200/
Obrázek

Koncové zesilovače budou řízeny předzesilovačem HYPA300SE. Zdroj signálu ještě upřesníme.
Obrázek

Komponenty si bude možné v klidu poslechnout přes den v sobotu 20.10. od 9:00 do 18:00, po 18:00 v ruchu párty nebo v neděli 21.10. od 9:00 do 16:00. Zájemci o poslech prosím pište maily, abychom se domluvili na čase návštěvy. Rádi bychom HI-FI prezentovali smysluplným způsobem, proto se budeme snažit vytvořit časový harmonogram tak, abyste si mohli vše nerušeně poslechnout.

S sebou si prosím přineste svůj vlastní výběr hudby, který posloucháte a znáte(flashdisk, CD, DVD).

Těšíme se na společný poslech.

Organizace poslechu a info k zesilovačům:
Pavel Stranka
tel: +420 603 785 459
email: pavel.stranka(z@vinac)gmail.com

Info k reprobednám:
Martin Vitvar
tel.: +420 736 639 663
email: info(z@vinac)vmaudio.cz
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
Quart
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 10. 10. 2012 07:57

Toto Vas caka na HES 2012 - Acon Ultima X http://goo.gl/zZAaE
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 10. 2012 19:57

Odar ver ci never - v 99tom som bol na vojne a na vikend som siel (i ked som nemal opustak) na WATT vystavu do BA kde som zakupil ALR JORDANy.Pravdu povediac poskulujem po tejto vystave i ked som bol naposledy na Motocycle vystave v inchebe je to pre mna rizikovy sport a preto sa vratim asi k audiovideo.
Ak by som ta tam stretol ci nestretol urcite by som ta nespoznal:) ale skor by som ti podal ruku.Tesi ma poznat ludi ktorych i napriek dnesnej dobe spaja konicek.
No a ci by si ty chcel spoznat mna? Tomu never! :D po tom vsetkom by si sa ku mne ani nepriznal ^^ .No internet a fora su jedna vec a realita druha ;-)
Kazdopadne keby som tam stretol dve individua nazyvajuc sa po mene sedour a odar aspon by som Vam podal ruku chalani - take it easy:)
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod check 13. 10. 2012 21:25

U příležitosti poslechové akce 20-21.10 v Bratislavě bude možné zakoupit výstavní kus VMA-I MK II v dýze bubingo se slevou 10%.
Vystavovaná VMA-II třípásma v dýze americký ořech nabízím za standartní cenu.
Dále budu mít s sebou dva páry stavebnic VMA-II 3p. Kdybyste měl někdo zájem, tak mě informujte a vezmu jich více.

Tentokrát bude možné platit i v Eurech dle kurzu 1 EUR = 25 CZK, ceny v CZK na mých stránkách platí. Samozřejmě upřednostním přímo CZK.
Ceník VMA-I Ceník VMA-II.
check
Junior

Odeslat příspěvekod icotech852 14. 10. 2012 13:30

chcel by som sa spytat kedze sa jedna o lokalitu pred prezidenskych palacom ci je do danej lokality sa mozne dostat autom.
Vzhladom k poctu navstevnikov parkovanie pri hoteli asi nebude mozne a kedze sa jedna o centrum ci nevie niekto poradit najblizsie mozne parkovacie miesto.

-- 14. 10. 2012 14:32 --

http://www.parkovanieba.sk/index.php :hm
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 14. 10. 2012 13:38

Ja som parkoval naposledy v podzemnej garazi TATRA Centra. Je to od tade kusok. Viac k parkovaniu mas tu http://www.highendslovakia.sk/stranka/8 ... ia-vystavy

Keď autom, kde parkovať?
- NAJBLIŽSIE: priamo v PLATENEJ podzemnej garáži hotela Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel
- BLIŽŠIE: Hodžovo nám. Bratislava, vedľa hotela Crowne Plaza v PLATENEJ podzemnej garáži TATRA Centra (lacnejšie)
- TROŠKU ĎALEJ: Uršulínska ul. (za budovou Hlavnej pošty na námestí SNP) a Veterná ul. (Suché Mýto)
- Parkovanie ZADARMO:
Obchodné centrum v Petržalke Aupark, potom BUSom do centra.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod artam 14. 10. 2012 13:50

Odar ma predbehol. Len doplním.
Aupark je v podstate dobrá voľba zadarmo a nie je to busom ďaleko, dokonca aj pešo je to len cca pol hodinka (v centre sa zadarmo nedá zaparkovať prakticky nikde), len pozor, hlavne soboty bývajú v Auparku masaker a nájsť tam voľné miesto je fuška.
artam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 14. 10. 2012 15:59

Pred 2 rokmi som bol v piatok na VIP, za cca 3 hodiny parkovania vecer som tam nechal tusim 10 EUR. Ak ste vacsia banda, podla mna sa vam oplati odstavit to pred nejakym vacsim obchodakom a zobrat si taxi. Cenovo vas to mozno vyde to iste, ako keby platis parkovne v centre, ale nemusis sa tam motat.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Broslowski 21. 10. 2012 17:50

Ako som písal inde, bol som, počul som, no nič prevratné. Zopar fajn noviniek, podaktoré veci staré z minulého roka (B&W) celkovo nič moc. Ale tak pomerne príjemné 3 hodinky.

Niečo k tomu napíšem na vietekde.sk no ani fotiek nieje veľa, bola tam strašná tlačenka a nebolo sa ani kde postaviť nieto posadiť. Najviac zaujal prezentačný stôl Marley, hlavne top model v cenovke beats studio, ktorý však narozdiel od beats zahral veľmi pekne.

Hodím fotos na do cloudu snáď Vám to pôjde otvoriť.

Fotil to wozik, škoda že sme sa nejak nekontaktovali, prišiel aj janik take celkom pohode stretko nakoniec aspoň :)

Poprosím Vás foto nešíriť, budem ich používať v článku, vďaka.

https://docs.google.com/folder/d/0B0oSt ... lvR2M/edit
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 21. 10. 2012 18:28

Broslowski --> Vdaka za info a este viac za fotky. Prave ta tlacenica ma dost odradza a este dnes doobeda som sam so sebou "bojoval" ci sa tam dnes nestavim. Ale casovo mi to nevyslo, tak som sa na to vykaslal.

Piatkova porovnavacka 3 x PRE1 v BVaudio mi to ale myslim plne vynahradila.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod maťoslav 21. 10. 2012 22:07

Tlacenka bola hlavne v apartmanoch kde bolo aj 10 ludi. Osobne sa my najviac pacili acony a avalony. Nahodou nevie niekdo cd s prezentacie avalonou kde chlapik zapinal a vypinal sub?
maťoslav
Junior

Odeslat příspěvekod Ico33 22. 10. 2012 06:07

...aj ja som bol..., zpocitaku zklamanie...., vela repro bolo zle nastavenych ,ci to nesadlo ku ostatnym komponentom..., bolo to aj prebasovane, ci ,,ploche´´ ,nudne...., skratka nie vsetko hralo....,, kedze mam doma casea lyra d. mk2+senn. hd650, (mnohi im vytykaju vela basov,skrtka ze su temne) ,tak hento co som pocul HE Sk bolo CO ??!! , ale potom boli aj svetle stranky..., vypocul som si BaW pm1 ,ano -niektori tu na fore ich odsudzuju, mne sa naopak zdalo ze boli spickove ,ak nie top ,co som pocul...,(pri aconoch som nebol..) ,rali cisto a kvalitne ,bol som este so znamymi ,aj oni mali podobny nazor....,, dalej tam boli denony sluchatka ,aj najdrahsie za 1200€ ,o mne sa zdali ze hrali SHITne.., neviem ,mozno tam mali nah0vno zosilovace ,(stale hovorim len moje domnienky, takze mozte ma zkritizovat..), a chcem sa spytat ,co si myslite o tomto ,?- je to dobry pomer cena/vykon ,straaasne sa mi paci, aj znamim..,link: http://www.alza.sk/onkyo-m-5000r-stribrny-d230162.htm
,ako by mohlo hrat s tymi BaW pm1 ??? -to onkyo? mohol by to byt dobry partner ??
-vypocul som si aj akg702 ,no tiez -asi tam chybal poriadny zosik ,ale neboly take ,,ostre´´ ,ako ich ludia opisuju.. ,mozno preto ze bol zdroj slabsi.., ktovie..,focal-i hrali celkom este dobre...,
a chcem vyhrat 1 cenu :D ,takze mi ju neberte :D

-- 22. 10. 2012 07:40 --

..ozaj este- ked som spominal Acon ULTIMA - X. ,ako hrali ,?? teda ci sa to aspon trosku blizilo tej cene...,kvalitou reprodukcie.. ,a co si myslite o tych implementovanych elektronkovych zosilovacoch co ma...?! hm..
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Broslowski 22. 10. 2012 08:29

Na preplnenej výstave sa sotva dozvieš čo ako hrá. Skutočne otras, ľudia tam prišli skôr pokecať pri muzike ako počúvať. Bolo tam mnoho známych osobností , a teda aj dosť kecania v mieste, kde sa malo počúvať.

Ak si chcel počúvať trebalo sa zastaviť ideáln sobotu či nedeľu okolo obeda, vtedy býva celkom prázdno a navyše možno vyskúšať aj svoje CD a pod. VIP je od veci. Naposledy bolo dobre na VIP pred 2 rokmi.

BTW skoro vždy sa mi podarí zohnať 4x VIP vstup tak keby mal niekto budúci rok záujem pozrieť tlačenku a nezabudne, napíšte mi ss.

Inak buchnúť akustickú gitaru vedľa ACON - Ultima X bol dosť fail. TIe repráky majú zo zadu 4x AC vetráky na chladenie integrovaného zosilňovača :D:D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Další stránka