Martin Vitvar (check, VMA) - skusenost

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Adam111 13. 2. 2017 19:09

U p. Vitvara som si objednal hotove repro VMA-I SL (am. orech) s krycimi mriezkami. Kratko na to mi prisiel od neho email s vyzvou na zaplatenie zalohy vo vyske 50%, ktoru som obratom uhradil - islo o 820,6 EUR a bolo to 15.11.2016.

P. Vitvar ma este pred objednanim telefonicky uistoval, ze repro budu hotove do Vianoc 2016.

Ked som sa ho spytal, ci by som si ich mohol vyzdvihnut 23.12., povedal, ze to je uz pre neho prineskoro, pretoze v ten den uz odchadza na dovolenku. Spytal som sa, ci by som teda mohol prist o tyzden skor - to bolo prilis skoro, pretoze ich este nebude mat od truhlara a ze to bude skor natesno pred Vianocami. Spytal som sa teda, ci by som mohol prist 22. alebo 23. rano., p. Vitvar povedal, ze terminy by vyhovovali.

Zaplatil som si teda v Prahe hotel na noc z 22. na 23.12. ktory sa nedal zrusit, ale to mi nevadilo, dohoda bola jasna.

Casom mi p. Vitvar dal vediet, ze repro do Vianoc hotove nebudu. Napriek dohode. Dal mi vediet, ze budu 12-15.1.2017.

Ked som do tohto terminu od p. Vitvara nepocul, musel som sa opat pripomenut ja. 19.1. mi p. Vitvar dal vediet, ze repro chce cez vikend dokoncit.

Odvtedy p. Vitvara bez odpovede pravidelne kontaktujem - je to dovod, preco som mu dal vediet, ze v sobotu uverejnujem tuto skusenost s nim na hifi forach, no napriek tomu som este 2 dni pockal a bez odpovede sa snazil p. Vitvara kontaktovat nadalej.

Zaujemci o produkty p. Vitvara budu urcite zvedavi, aku bude mat tento pripad dohru.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krmelec 13. 2. 2017 19:35

Tak já se řídím pravidlem, že platit předem vždycky jen u "velkých" prodejců, protože tam to nestojí na jednom člověku a i tak upřednostňuju platbu na dobírku.
Jinak přeju ať se to rychle dořeší.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam111 13. 2. 2017 19:37

Pravdupovediac ma ani nenapadlo, ze mozu nastat taketo komplikacie : /. Ale dakujem, snad ano.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krmelec 13. 2. 2017 19:47

To můžou, člověk totiž není nesmrtelný, ale chybami se člověk učí.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 13. 2. 2017 20:49

Občas nestíhá, ale repro na 99% uvidíš, nejsi ani první ani poslední co si stěžuje ;-)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam111 13. 2. 2017 20:52

Ja by som to vsetko pochopil aj napriek nedodrzanym terminom, ale ked p. Vitvar uz 3 tyzdne nereaguje, naozaj neviem, co si mam mysliet.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 13. 2. 2017 20:59

Raději to neřeš, můžeš si o tom myslet že je to lempl, že se nedokáže postavit před problém a jednat jako chlap, že se k tobě chová jak páníček k výkalu svého psa.... ale bohužel tím to nevyřešíš.
Že k němu dojdeš domu a začneš mu hrozit, tak ti vrátí peníze a starat se o tebe už nebude... Takže pokud máš čas, tak to překousni a ještě vydrž.
Kde bydlí určitě víš, nebo se to dá i zjistit, takže o peníze si myslim nepříjdeš.
Takže hlavně klid, vím že se to lehce píše... Ale už se to někde řešilo že je to lempl, bohužel umí :)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 13. 2. 2017 21:04

U checka jsem jednou byl a je to slušnej člověk takže si myslim, že se nemáš čeho bát. Osobně mi taky nevadí když se něco nestihne do termínu, ale toto je nepříjemný když se nedá ani vědět sám jsem to zažil když jsem dostával své repro u jiného malo výrobce zaplaceny v listopadu a došly někdy v polovině ledna.
Tipuju nejpíš nějaká dovča nebo zdravotní potíže...
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 13. 2. 2017 21:09

Nabrat zakázky a jet si na dovolenou. To musím navrhnout u nás :D
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 13. 2. 2017 21:13

Může to být i pracovní dovolená :D
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 13. 2. 2017 21:21

Nemusí stíhat jeho truhlík, opozdila se dodávka reproduktorů.. Důvodů může být dost, od osobní indosponence až po přílet marťanů. Navíc v Praze bylo dlouho víc jak 3cm sněhu...

Myslim že ani Martin netouží po takovéhle reklamě, ačkoliv reklama, jako reklama
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam111 13. 2. 2017 21:27

Dakujem pani, uvidime, ako to dopadne :)
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kychtax 13. 2. 2017 21:39

Ja mam trochu podobnou zkusenost s panem MV. Parkrat jsem mu psal ze bych o neco mel zajem a ani nereagoval. Asi az na potreti ve stylu ze neni a bude za dlouho. Zrejme u tohoto pana toto jednani neni nahoda...
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 13. 2. 2017 22:04

Moje zkušenost je dobrá, pan Vitvar byl ochotný a příjemný. Já bral vystavené kusy takže dobu dodání nebo protahování termínů nemohu posoudit, docela mě mrzí tohle slyšet protože to značí že něco není v pořádku protože prodejce který si vezme zálohu si nikdy nemůže dovolit nekomunikovat.
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 13. 2. 2017 22:29

Ty bedně za ty peníze nestojí, vypadají hrozně a hrají naprd. Zpracování je taky bídné, stačí se zeptat uživatele Nordland, ten byl rád, že je udal o 15 tisí levněji a ještě si mnul ruce, že je někomu vecpal. To už bych raději vzal nějaké ty laciné sloupky od říhy, eventuelně teď sem slyšel dynaudio DM2/7 a to přehraje VMA-I SL naprosto ve všem. Dokonce i v basech a to je teda co říct.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků