Tidal/MQA

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Yiakubou 14. 1. 2021 17:27

Qobuz je francouzskej, tak jaka Cina furt?
Yiakubou
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 14. 1. 2021 17:57

Spi dál:-)
elektrotechnik: specializace měření a regulace/automatizace, více jak půlstoletí též fanda do hi-fi a bigbítu
merhaut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yiakubou 14. 1. 2021 18:13

čínský sdílený Qobuz

ty o tom pises, ty se probud.
Yiakubou
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 14. 1. 2021 18:30

Já vím o čem píšu. Já jo:-) Spi dál.
elektrotechnik: specializace měření a regulace/automatizace, více jak půlstoletí též fanda do hi-fi a bigbítu
merhaut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yiakubou 14. 1. 2021 18:34

Tak to vysvetli pro ostatni. Tohle neni tvuj blogysek.
Yiakubou
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 14. 1. 2021 18:43

Tak tedy po lopatě. Číňan okrádá Qobuz. A elitářští tuzemáčtí highendisti se už lačně, hýkajíce blahem, houfují u jeho nabídky na předplatné za padesát českých měsíčně. Ti samí, co je prý Tidal/MQA svou drahotou okrádá. Už pochopil?
merhaut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yiakubou 14. 1. 2021 18:51

Ne, ptal jsem se proc tam cpes tu Cinu. Jaky Cinan?
Yiakubou
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 14. 1. 2021 18:53

Čínský Číňan:-)
merhaut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 14. 1. 2021 18:56

Jestli myslíš nějaký upirátěný účty a podobně, tak to je i u Tidalu a Spotify. Pár týdnů to funguje a pak na to přijdou a zaříznou to.
iMAC -> Audirvana -> Lotoo Paw S1 -> Campfire Solaris 2020
iBasso DX160 -> Audiosense T800
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yiakubou 14. 1. 2021 18:57

Dalsi z mnoha ukazek, ze diskuze s tebou nema smysl. Jenom tady trollis.
Yiakubou
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 14. 1. 2021 18:57

martas38, já to nikdy nezkoušel. Já ne:-)
A nejde o jednoduše upirátěný účet, nýbrž o sdílečku, seskládanou z několika desítek/stovek koupených účtů. Agregace té matice dosahuje až poměru 100:1 (sdílených:koupených účtů). Je to svým způsobem obdoba sdílečky u satelitních služeb.
Naposledy upravil merhaut dne 14. 1. 2021 21:02, celkově upraveno 1
merhaut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 14. 1. 2021 19:57

Dovolím si poznámku. Buď na sebe nereagujte, nebo do toho netahejte náznaky až příliš osobního pošťuchování. Mně nevadí, že se neshodnete a máte jakýsi rozpor v odborné rovině. Ale tu diskuzi jinam nestáčejte. Děkuji za pochopení
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Houbičkar 15. 1. 2021 09:20

A kde vůbec ten Francouz vysílá legálně? I v jinejch západoevropskejch zemích, Emerice?
Mi ty odbojářský tanečky kolem Qobuzu připomínaj starý "zlatý" časy: „Parchanti, vypněte to ARD, de k nám domovní důvěrnice!!!” a na balkóně anténa jak na izraelskym velvyslanectví :-) .
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 15. 1. 2021 09:51

Qobuz funguje teritoriálně na základě smlouvy s držiteli vydavatelských práv. Něco podobného je běžné například ve filmovém průmyslu.
merhaut
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka