TOP 5 ALBA MĚSÍCE

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Houbičkar 26. 5. 2020 18:08

Jo, obrazky bez přihl. bohužel, coz muze byt mozna pro nekoho lehce diskomfortní. A jestli tam maj rádi lidi? Tak ty, co se radostne placaj po ramenou určitě a takový, co sem tam i neco zkritizujou, už míň. Asi jako všude.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bolerious 27. 5. 2020 06:52

Kritika samozřejmě nikomu nevadí. Pokud je věcná, slušná, založená na reálných zkušenostech. Za takovou nikdy nikdo na HEF nedostal žádný trest natož ban.

Co vadí, je zesměšňování, osobní výpady, trollení, podrývání, "povinná" kritika všeho a opozice vůči všemu a všem založená jen na základě nějakých vygooglených "jediných pravd". Za to tam tresty padají, většinou napoprvé mírné (ban na týden), při opakování pak trvalý ban.

A je to tak jedině v pořádku. Díky tomu je fórum zdaleka na nejvyšší úrovni ze všech CZ a SK - hodně členů má opravdu bohaté zkušenosti, velmi kvalitní aparáty v řádu mnoha stovek tisíc Kč, ke kterým se propracovali postupným vývojem a sbíráním zkušeností.

Jako na jediném CZ/SK fóru je tam silná vinylová sekce se špičkovými stroji a hromadou zkušeností.

Atd.
Bolerious
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Houbičkar 27. 5. 2020 07:43

Tak, jsme trochu OT, samozrejme to sem nepatri, nicmene jsem tam dlouholetym clenem, jeste z pocatků fóra, kdy jsem i já proháněl kolotoče. Gramo sekce určitě více než fajn. O ty bany apod, trolení a sprostosti ani tak nejde, to nepatri na zadne fórum. Me mrzí spíš nenápadné exodusy dlouholetých členů, pár i z poslední doby, které souvisí s konspiracemi vedení o údajném názorovém ovládnutí HEF. To je takový nepatřičný souboj eg, který sesouvá kvalitu fóra směrem dolů a ochuzuje tam celkovou úroveň. Člověk tam přichází o spoustu spřízněných "skoro" přátel. Kdo zná, ten asi ví, o co tam jde. Ale čo už.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boldricus 16. 6. 2020 23:46

Bobe z brna, špatnej nápad to nebyl, ale možná bych ten tvůj první příspěvek víc rozvedl o informace o žánru a případně kde se to dá poslechnout/koupit.
Jen interpret - album nikomu nic nepoví a i já se přiznám, že bez informací o žánru se do hledání jak to zní jen podle názvu alba zrovna nepohrnu. Nově objevenýho materiálu mám dost, spíš se mi nedostává času se tomu věnovat.
A jak psali ostatní, asi bych se držel spíš definice "co je pro mě zajímavý abych to dál šířil ostatním (třeba i žánrovým neznabohům)" než "co teď právě vyšlo".
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE8, Audiosense T800
Doma: PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO
boldricus
Junior

Předchozí stránka