KVALITA ztažených audio souborů

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod merhaut 28. 8. 2020 18:19

Wilsonův remix je pro mě zvukově lepší než předchozí vydání už jen pro lepší separaci nástrojů a zkrocenější basovou složku. Aqualung jsem na rozdíl od tebe slyšel od roku 1971 tisíckrát. Jethro Tull je navíc jedna z mých top kapel. A fakt neměj péči, sluch i hlavu mám v pořádku:-)

Wilsonovy stereo remixy Jethro Tull jsou na Tidalu všechny. A pro porovnání i jiné verze (u Aqualungu jedna z roku 1990, druhá ke 40. výročí 2011, třetí Wilson CD, čtvrtá Wilson MQA). Na CD mám ještě 25. Anniversary (1996), plus kdesi ve skladu pozůstatků z CD klubu MCD i první CD vydání z roku 1983.
elektrotechnik: specializace měření a regulace/automatizace, více jak půlstoletí též fanda do hi-fi a bigbítu
merhaut
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Yiakubou 29. 8. 2020 14:43

Separace nastroju? Zkrocenejsi basova slozka? Vzdyt je to presne naopak! Mozna bys mel vyhrabat to CD z roku 83, ktery by melo znit obdobne jako to z 86. To jsi asi tisickrat neslysel. I moje zena, naprosty laik, po par sekundach rekla, ze je ta Wilsonova verze 'takova udusana'.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 29. 8. 2020 15:00

Dnes od rána si shodou okolností, píšu o Jethro Tull článek, pouštím Wilsonovy remixy v MQA. Luxusní poslouchaná, hudba i zvuk. Takhle kdyby hrála veškerá má oblíbená stará muzika:-)
elektrotechnik: specializace měření a regulace/automatizace, více jak půlstoletí též fanda do hi-fi a bigbítu
merhaut
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Yiakubou 29. 8. 2020 15:18

Hele fajn, kdyz se ti to libi, kazdemu co jeho jest. Pak tady ale ze sebe nedelej kdovijakeho hifistu a odbornika, kdyz pak stejne poslouchas zmrsene remixy a remastery pres Tidal.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod merhaut 29. 8. 2020 15:20

Tovišžejo:-)
elektrotechnik: specializace měření a regulace/automatizace, více jak půlstoletí též fanda do hi-fi a bigbítu
merhaut
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 8. 2020 15:20

merhaut píše:Takhle kdyby hrála veškerá má oblíbená stará muzika

bože jen to ne :oboze.
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků