Poraďte, co s elektronikou, kterou nepotřebuji...

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Potvora 19. 8. 2021 23:01

Dobrý den všem,

koupil jsem letos nemovitost a spolu s ní mi zůstalo i vnitřní vybavení. Většinu z toho užiju, ale původní majitel si potrpěl na sledování sportu a zůstalo tu po něm moře věcí kolem satelitů. Kromě 5 televizí v domě (mně přijde kolikrát i jenom jedna ažaž) tu mám dvě paraboly, 3 DVD přehrávače a pětici krabiček pro převod satelitního signálu do televize. Je mi to na nic, živou televizi jsem nesledoval již dobře 15 let. Protože jsou mi tyhle technologie naprosto cizí, nejraději se bych jich zbavil, ale nemám nejmenší tušení, co tu mám, komu by se to mohlo hodit, ani zda to má dnes ještě vůbec nějakou cenu pro někoho.

Toto není žádný inzerát, spíše prosba o pomoc, zda by mě někdo lehounce uvedl do problematiky, případě zda máte nějaké tipy, kde to zkusit udat - jiné než například bazos nebo sbazar. Zkoušel jsem si k tomu něco najít, ale je toho tolik a já mám vážně problém se v tom všem nějak zorientovat. Každá upřímná rada vítaná :-).

Děkuji a přeji hezký den!
Naposledy upravil Nick Cave dne 20. 8. 2021 18:35, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu na optimálnější
Potvora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 20. 8. 2021 03:41

Vzhledem k tomu,že to určitě nejsou nejnovější modely,tak rozdat zdarma nebo vyhodit.
DVD přehrávač je stokorunová záležitost.Kdyby to byl Bluray přehrávač,tak to už se bavíme o 1-2 tisíce v bazaru.
Satelitní přijímače na tom budou podobně.To by to musel být 4K přijímač od renomovaného výrobce a to pochybuji.
Osobně bych to zrušil,s udáním všeho budeš mít pouze starosti.
Nebo to celé jako jeden balík hodit Bazoš,Sbazar.Pokud se toho chceš "jen" zbavit a neřešíš nějaký zisk,dal bych cenu 5K,snížit můžeš vždy.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spyko 20. 8. 2021 18:21

Napiš typy označení,je rozdíl mezi Dream box,VU+4K a nějakým šuntem,dvd bych neřešil,inzeráty jsou na/risknu to a dostanu vynadáno/Parabole .
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2021 18:33

zkus to hodit sem na Bazar když nafotíš štítek vzadu tak každý bude vědět o jaký model se jedná
forum-1872/Bazar-prodam.html?style=6
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hifionania 24. 8. 2021 15:47

spyko píše:,dvd bych neřešil

A čo ak daktory z nich vie sacd?
DVD je tiež široký pojem, rovnako ako tie satelitné prijímače
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reproman 24. 8. 2021 18:24

Já takové věci dávám od koruny na Aukro, pokud chci někomu udělat radost. Jinak vyhazuju na sběrný dvůr nebo do kontejneru na elektroodpad.
reproman
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků