Shenzhenaudio

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod introvert 16. 10. 2021 13:39

Kupovali jste tam v poslední době něco ? Objednal jsem tam sluchátka, a zaplatil přes PayPal. Jejich web mi zobrazil, že objednávka byla přijata, a že v krátké době dostanu mail s potvrzením. Avšak jediný, kdo mi koupi potvrdil, je PayPal - info o stržení částky z účtu. Shenzhenaudio nic. Tak jsem tam o dva týdny později poslal pomocí jejich webového formuláře dotaz, co je s objednávkou. Žádná odpověď. Tak jsem o týden později dotaz zopakoval. Opět žádná odpověď. No, zcela jistě si od nich v budoucnu už nic nekoupím, ale spíše mi jde o to, zda mám čekat na sluchátka, nebo rovnou chtít po PayPalu vrácení peněz (i když na to je čas až do cca půl roku od koupě).
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brrouk1 16. 10. 2021 14:26

Na začátku října meli v Číně nějaký svátek, trval asi přes týden. Tak jestli to nebude kvůli tomu.
DK-Pioneer LX 85, Canton Gle,
Stereo- Rotel RA 1070- - NHT Super Zero, REL HT 1003
Head-Audeze LCD 2 C, iBasso IT 07,IFI micro black signature , Hiby R5 2g.,Audeze Maxwell
brrouk1
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 16. 10. 2021 15:14

Díky, tak počkám. Hloupé je, že jde o vánoční dárek, a teď ještě ty problémy s dopravou .. Snad to dobře dopadne, zatím nad tím ještě hůl nelámu.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 16. 10. 2021 16:53

Kupoval jsem tam kabel Dunu Blanche a bez problémů. Mimochodem taky jen přišel mail, že je objednáno, ale potvrzení platby jen z PayPalu. Ale je to jeden z nejsolidnějších obchodů.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod djicee 16. 10. 2021 19:05

Spise bych jim napsal email primo (support@shenzhenaudio.com) a napsal k tomu ze jsi uz 2x psal pres jejich formular.
Casto se setkavam ze na ruznych strankach ty jejich formulare nefungujou
djicee
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 16. 10. 2021 22:38

OK, počkám ještě pár dní, a pokud nic, zkusím ten e-mail. Díky.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 18. 10. 2021 11:40

Zdá se, že vše se vyvíjí bez problémů. Dnes mi bylo potvrzeno, že zásilka byla odeslána - avšak nikoli mailem od Shenzhenaudio, nýbrž od PayPalu. Jako poštovné, pojištění a DPH je uvedeno 0,- USD.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 26. 10. 2021 07:25

Tak poslední info k dané věci. Ukázalo se, že ze Shenzhenaudio mi poslali všechny maily, akorát spadly do spamu .. :-\ :-[ Krom toho, pošta po mně chce DPH a celní poplatky, takže na rozdíl od AliExpressu toto není u Shenzhenaudio v ceně.
introvert
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků