Internetove Hi-Fi obchody, bazare

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Yiakubou 11. 5. 2020 15:47

No uz mi napsal ten original prodavajici pres eBay, ze to opravdu prodal, ale ze to poslal kupujicimu az dnes, takze ten holandsky inzerat je nejspis scam. No jsem zvedavy, jake fotky mi ten holandan posle, jestli vubec neco...
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 11. 5. 2020 15:51

To jsem střelil, nehledal jsem to. Ale o to víc je těch 500€ podezřelých. Popravdě moc na zázraky nevěřím a nechápu, proč by při běžné ceně kolem 1000€ někdo prodával prakticky nový přístroj za polovic a navíc do zahraničí, když by ho mohl velmi snadno prodat doma a za mnohem vyšší cenu.
Osobně prostě tomu nevěřím a i když chápu pohnutky pro takovovuhle transakci, tak bych raději počkal a přišetřil, nebo šel jinou, bezpečnější cestou.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumper 11. 1. 2021 17:33

Ahoj všem,má někdo zkušenosti s obchodem headphones.cz?Kdysi jsem tam nakupoval a vše bylo v pohodě,ale nevím jaká je situace dnes.
lumper
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 11. 1. 2021 18:08

Já tam nakupoval naposled ani ne před rokem a v pohodě. Je to zavedený sluchátkový obchod. Pan majitel byl srdcař, ale někdo psal, že už bohužel nežije, každopádně firma jede dál a často má věci, které jinde nejsou.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumper 11. 1. 2021 18:30

Díky za odpověď,jdu si tam teda nakoupit,risknu to.
lumper
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 19. 1. 2022 15:57

Všimol som si, že tu o tom nie je zmienka ale ak vás niečo niekedy zaujalo v bazári na Head-fi ale je to navigačný chaos, tak existuje perfektný tool pre filtrovanie tamojších inzošov
https://devbrada.com/classifieds/
filtrovanie podľa názvu, lokácie, filtre podľa ceny (od-do) a aj typu zariadenia.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hynex 19. 1. 2022 19:01

Děkuji ;-)
Hynex
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků