Internetove Hi-Fi obchody, bazare

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jiritncm 24. 3. 2011 15:05

Ještě tady nevidím http://www.isluchatka.cz/

A rovnou se zeptám - máte s nima v poslední době někdo zkušenosti? Objednal jsem si YUINy právě u nich, protože jako jediní je mají skladem a navíc prý odesílají hned druhý den (to samé přepravní služba GLS - prý do druhého dne obvykle). Já je objednával minulý týden ve středu a máme skoro pátek (nemyslím, že by dneska dorazily). Jako stát se může cokoli, ale že neodpoví ani na email, kdy jsem se jen zeptal, jak je to s dostupností, mě už docela štve. To jsem si je rovnou mohl objednat na headphones.cz s tím, že mají "obvykle do 14 dnů" a vyšlo by mě to stejně. A tam aspoň nehrajou mrtvé brouky :hm
Jiritncm
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 24. 3. 2011 19:16

Jiritncm píše:ale že neodpoví ani na email
Vies kolko e-mailov ma taky predajca denne? Co tak nevyplakavat na fore, ale zdvihnut telefon a spytat sa?

Kupovat som od nich sice nekupoval, ale raz som cosi s majitelom riesil na dialku a zdal sa mi seriozny. Viac ludi tu ma od neho sluchadla a nebol ziadny problem.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jiritncm 24. 3. 2011 19:32

Vies kolko e-mailov ma taky predajca denne? Co tak nevyplakavat na fore, ale zdvihnut telefon a spytat sa?


Zas takový megaobchod to není, aby si nenašel čas na jednu blbou odpověď ;-) A kdyby v kontaktech bylo uvedeno kromě emailu a adresy také telefonní číslo, tak tam klidně brnknu :roll: Možná by to šlo někde dohledat, ale nebudu kdesi shánět číslo kvůli takové prkotině. A "nevyplakavam", jen se ptám, zda s nima má někdo zkušenost, protože ten obchod vidím poprvé, ale pokud je to seriózní prodejce, tak žádný problém.
Jiritncm
Junior

Odeslat příspěvekod armaman 24. 3. 2011 19:45

ja som nasiel toto
http://www.zlatestranky.cz/hledani/Prah ... C4%8Dka/1/

ktovie mozno to bude manzelka toho pana :hm
Za pokus to stoji po "hube" ti nik neda
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jiritncm 24. 3. 2011 19:50

Zas tak hrotit to nebudu :-) Ono šlo jen o to, že ten obchod vidím poprvé a na internetu je spousta podivných prodejců, tak jestli jsem nenatrefil na nějakého šarlatána ;-) Ale pokud s ním nejsou problémy, tak prostě počkám, mě šlo spíš o princip.
Jiritncm
Junior

Odeslat příspěvekod Jiritncm 31. 3. 2011 18:11

Pardon za double post, ale chci napsat jak to dopadlo.

Objednávku u isluchatka jsem nakonec zrušil. Podle pár postů co jsem našel tady na fóru ten obchod jde evidentně dolů a toto chování zaregistrovali i ostatní a to už pár měsíců dozadu, takže to není jen nějaké moje "vyplakávání", že mi nejde zboží a že pan obchodník je zrovna zaneprázdněn, aby odpovídal nějakému nedočkavci. Buď obchod budu provozovat jak se sluší a patří a nebo to prostě zavřu. Nebo aspoň něco plknu na webu. Takhle bych mohl taky čekat do nekonečna.
Sluchátka jsem nakonec objednal u svetsluchatek.cz, perfektní komunikace, druhý den ráno došly. V headphones.cz bohužel měli jen repas, sice levněji a se zárukou, ale stejně...
Jiritncm
Junior

Odeslat příspěvekod semaniaci 8. 4. 2011 16:08

tak isto mám problém s iSluchatkami poslal som slúchadla na reklamáciu ešte v novembri. mesiac sa so mnou ako tak bavil a keď som po vianociach napísal mail, že čo sa deje kde sú moje slúchadla, tak neodpovedal. a doteraz nemám žiadnú odpoveď! :-\ som teda rozčertený, ak máte niekto na Ondra nejaký kontakt, tak ho s veľkou radosťou uvítam
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 9. 5. 2011 12:51

Uvidime, co z toho bude http://rothaudio.eu/hifibazar/ Na objednavku vedia udajne doviezt cokolvek.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod efrankie 17. 10. 2011 19:00

Za sebe můžu doporučit http://www.cinema-shop.cz
Prodejna v Praze, milá a ochotná obsluha, dobrý výběr a hlavně ceny jsou hodně dobré...
efrankie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 27. 12. 2011 19:41

Uz nejaky cas hladam seriozne vyrobene strieborne zaplatitelne kable. Podla odporucani zo zahranicnych diskusii a aj niektorych ludi "od susedov" toto vyzera slubne:

Achtung Audio - EBay Shop

Connex Audio - EBay Shop
Connex Audio - oficialna stranka
Podla predajcu a konstruktera hifi kablov Paolo beru metraz a koncovky od Homegrown Audio.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 4. 1. 2012 12:30

Typci nieco predavaju a ani nevedia z kadial to pochadza.Nevedia kde je Presov.Sila.
http://www.audiophilia.com/hardware/edgar.htm
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 4. 1. 2012 15:01

Tak to je super, že je Edgar českej. To mě potěšilo :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misoo9005 15. 1. 2012 20:52

Myslis, ze Presov ze v CR? :-D
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 16. 1. 2012 08:18

Ano je v ČR, když to píšou Američani, tak to přece musí být pravda ne? Podobně jako když něco napíšou na head-fi :)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dup82 22. 3. 2012 13:35

Lidi jake mate zkusenosti s
WWW.hifibazar.cz
dup82
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků