Vypálení formátu DVD-Audio

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 8. 12. 2007 10:47

Jak vypálit DVD-Audio?Ne formát DVD+Audio nebo MP3 na DVD.Omlouvám se za tak dlouhý popis formátů,ale spousta lidí netuší co to je formát DVD-Audio.Zkoušel jsem Nero,Ashampoo,Ulead DVD Movie factory kde je přímo volba DVD-Audio a nic.Nebo jak to má "vypadat" před nebo po vypálení.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 8. 12. 2007 12:41

Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patmann 8. 12. 2007 23:14

Já to vypálil jako datové DVD a zkopírovalo mi to vše...
patmann
Junior

Odeslat příspěvekod jito 9. 12. 2007 11:41

Vypálit jako data to jde,ale hraje to jen v PC.Potřebuju to přehrát v DVD přehrávači a to nejde.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 9. 12. 2007 12:07

a jde teda o vyrobení kopie nebo o vyrobení vlastního nového disku z nějaké muziky?
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 13. 12. 2007 12:51

Mám stažené Pink Floyd DVD Audio,je to iso soubor,ve virtuálce jde přehrát v PC,chci to vypálit jako originální disc pro přehrání v DVD Audio přehrávači.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 13. 12. 2007 13:41

jito: Tak pokud je to iso soubor, tak bys neměl nastavovat žádný typ disku, ale jenom zvolit vypálit DVD z obrazu.
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Krayzie 13. 12. 2007 13:44

Ak si to vypalil ako ISO a neslo to v DVD playeri, tak je mozne, ze to tvoj DVD player nepodporuje, lebo nie kazdy player podporuje DVD Audio a SACD.
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marts 13. 12. 2007 13:49

tak tohleto DVD-Audio v ISO souboru jsem měl taky, vypálil jsem ho jako obraz CD (nebo jak to tam má Nero) a na DVD-Audio přehrávači mi to normálně hraje.

Faktem je že ten přehrávač má v manuálu uvedeno že přehrává pouze lisovaná media, ale přitom i nějaké to DVD-R nebo DVD+R zkousne (ne všechna, ale když se zadaří...)

Takže otázka je co máš za přehrávač (ten můj je Technics DVD-A10)
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 13. 12. 2007 18:11

Pionneer DV-600,dík za radu,udělám pokus.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 13. 12. 2007 19:00

Vypálil jsem to v Ashampoo a v Ulead DVD a výsledek stejný:přehrávač detekuje DVD-A,na výběr 3 zvukové stopy ale zvuk jde pouze v tv přes scart.Reciever Pionner VSX-917 mlčí.Zvuk je připojen koaxem a chodí normálně.S tímhle si z neznámého důvodu neporadí.Nebo je chyba v nastavení DVD,recieveru?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 13. 12. 2007 19:11

Neco se mi plete, ze DVD-A nejde pres digital - ze je to blokle??
Ale mozna ze kecam. Neco se mi zda, ze jsem to nekde videl psane?

edit: takze pouze analog....digital output of SACD and DVD-A Players is restricted due to copyright reasons....
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 13. 12. 2007 22:16

Myslíš tedy propojení DVD-Reciever pouze separátně analog 5.1, ne coaxial?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krayzie 13. 12. 2007 22:24

Si mal hned povedat, ze ho nacita :-D Viaceri z nas boli v tom, ze ho vobec nenacita ;-)
Tak ako vravis, zvuk z DVD playera dostanes von len ANALOGOVOU cestou pri prehravani SACD a DVD Audio.
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 13. 12. 2007 23:32

Zítra udělám pokus,dám vědět.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků