P: iBasso DX220 v záruke, + AMP8 modul

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod haweckO 13. 3. 2020 14:59

Zdravím,

rozmýšlam že by som predal môj main DAP, iBasso DX220 a k tomu AMP8 modul (veľmi by som chcel totižto vyskúšať ten nový Fiio M15).

Kupovaný bol na konci júna 2019, čiže ešte je v záruke.
Som druhý majiteľ. Prvý majitel bol Slovák žijúci vo Francúzsku, pri predaji mi poslal aj originál faktúru slúžiacu ako záručný list.

Vynikajúci stav, až na malú drobnosť, a to sú ľahké škrabančeky na zadnej ochrannej fólií od používania na stole. Ako bonus priložím ochranné púzdro (bumper z aliexpressu) s dvoma ochrannými sklami, kde jedno je určené na display a druhé na zadnú stranu (čiže zadnú fóliu môžte ľahko vymeniť za ochranné sklo a prehrávač je doslova ako nový).

Zaťial je to všetko čo ma takto na rýchlo napadlo, ale ak máte nejaké otázky kľudne ma kontaktujte cez SZ.

fotky pridám neskôr

cena by bola: 650€
haweckO
Junior

Odeslat příspěvekod haweckO 13. 3. 2020 20:20

jeden užívatel sa ma pýtal na výdrž batérie, tak to sem doplním, lebo som na to v tej rýchlosti zabudol.

Výrobca očividne pri výrobe tohto DAP-u uprednostnil zvukovú kvalitu pred dlhšou výdržou na batériu. Na svojej stránke uvádza výdrž 8hod., ale taktiež tam aj píše, že výdrž sa mení v závislosti od prehrávaného formátu (MP3, FLAC, WAV, DSD) a rozlíšenia (44,1 / 96 / 192 kHz) a aj podľa zaťaženia zosilňovača, to znamená že väčšinou in-ear slúchadlá sú efektívnejšie (rozumej: žerú menej batérie) ako velké náhlavné slúchadlá (hlavne planárne).
Konkrétne tento môj kúsok má výdrž okolo 6hodín, ale priznám sa že som to nikdy poctivo nemeral, iba od oka, a to používam výhradne iba 16bit, 44,1khz FLAC súbory a vyššie. Pri DSD64 a DSD128 formáte som ale spozoroval väčšie prehrievanie a rýchlejšie vybíjanie batérie oproti FLAC formátu.
Na head-fi je vlákno https://www.head-fi.org/threads/dx220-a-new-view-to-your-music-latest-firmware-1-15-233-local-link-for-user-guide-1st-page-amp9-now-available-and-dc01.898388/page-686 venované čisto iba DX220, v ktorom sa taktiež spomíná výdrž na batériu, a niektorý užívatelia tam dokonca dosahujú spomínanú výdrž 8hod.
Tento DAP má ale tú výhodu že podporuje QuickCharge 3.0, čiže v prípade potreby sa vie rýchlo nabiť.
A podľa môjho názoru, druhá veľká výhoda je to, že si v ňom viete svojpomocne vymeniť batériu a tým pádom nemusíte DAP posielať niekde do servisu. Stačí keď kontaktujete Paul-a z iBassa, a on vám vie po dohode poslať batériu novú.

Takže toľko asi ku batérii :-)
haweckO
Junior

Odeslat příspěvekod haweckO 29. 3. 2020 15:53

rezervované
haweckO
Junior