P: Mod House Audio Argon Mk3

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tenzor 22. 3. 2021 15:36

Prodám Mod House Audio Argon Mk3 - náušníky ZMF Protein, popruh z jelenice, symetrický vstup. Koupené někdy v létě 2019 zde na fóru od dropadreda, který je nechával upravit v Mod House Audiu.

Fotky:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... ezh4OQW9lf

Používané spíš občasně, když jsem chtěl změnu od HD600, ale kolik mají nahráno říct nedokážu. Příslušenství viz foto. Více info o sluchátkách si snad zvládne každý najít sám, informací a videí je na internetu dost.

Seznam "vad":
- Náušníky jsou trochu vymačkané v místě, kde dosedají na lícní kosti - není to nic drastického a nemyslím, že by to ovlivňovalo kvalitu zvuku.
- Na každé mušli jsou tři ošoupaná místa - 2 jsou od dotyku kovových noh hlavového mostu, třetí je nad nimi (viz foto) a nemám ponětí jak vzniklo (nemyslím si, že bych ho dokázal udělat já - možná Ryan z Mod House, když je upravoval).
- Na pravé mušli (tam, kde není konektor) je maličký "škrábanec" vpravo od místa napojení hlavového mostu (černý fix by to asi spravil, pokud by to někoho trápilo). Je to vidět na fotce, ale vypadá to spíš jako smítko prachu.
To't vše.

Náušníky jsem měl sundané jen jednou, v sluchátkách jsem se nehrabal, nikdy mi neupadla ani jsem s nimi do ničeho netřísknul, většinu času byla pověšená na věšáku pod stolem, takže se na ně ani neprášilo.

Doprava: Osobní vyzvednutí v SZ Čechách nebo Zásilkovnou (v ceně).

Cena: 8500 Kč.

Na prodej nespěchám, s nesmyslnými nabídkami raději ušetřete svůj i můj čas.
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 5. 4. 2021 12:46

Hop
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 19. 4. 2021 00:43

Bump
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 4. 6. 2021 23:00

Tak už jsem měl zájemce z Dubaje, také z Nového Zélandu. To mě po***. 8000 Kč.
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod rendyG 5. 6. 2021 06:42

Není se čemu divit, moc jich v oběhu není a za ty prachy bude člověk jen těžko shánět něco uzavřenýho co se dá poslouchat. Nemít už jedny t50rp, bral bych je hned :)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iWolf 11. 7. 2021 08:25

Zajímalo by mně, jak si s těmito sluchátky rozumněl zesilovač Arcam rHead, který taky prodáváte. Díky!
iWolf
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 12. 7. 2021 13:18

Dobrá otázka, ale já je do rHeadu nikdy nezapojil=D Byl jenom pro NightOwly... Večer to prubnu.
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 13. 7. 2021 21:49

Sry, včera jsem nestíhal. Předně řeknu, že nejsem audiofil a mezi jednotlivými zesilovači/převodníky moc rozdíl neslyším. V kombinaci rHead-Argony neslyším problém. Na R2R-11 mám volume na 12 hodinách, na rHeadu na 2 (někde poblíž 4 už je to pro mě moc hlasité, max je někde na 5 hodinách). Zvuk rHeadu mi přijde energičtější, naléhavější oproti uvolněnému R2R-11. Víc k tomu říct nedokážu.
tenzor
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků