Astell&Kern A&futura SE200

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Luliš 1. 5. 2022 15:26

Ahojte, prodám špičkový DAP Astell&Kern A&futura SE200 kupovaný 04/2021.

- jeho hlavní předností je to, že se jedná o Multi-DAC ( 2 x ESS ES9068AS + 1 x AKM AK4499EQ - použitý také u vlajkové lodi SP2000 ) tedy v rámci jednoho zařízení lze získat dva velice odladěné zvukové podpisy a tak každý si může sám vybrat, na který má zrovna chuť a to dle nálady, případně zařízení, které s ním budete využívat. Je to velice dobrá vlastnost a už nyní vím, že mi bude chybět, pokud pro něho najdu nového pánička, který doufám, že se o něho bude starat stejně tak dobře, jako já.

Je opravdu jako nový, bez jakýkoliv známek používání, má ještě některé původní ochranné folie a od samého začátku oblékal černý kabátek v podobě luxusního originálního pouzdra z kvalitní pevné kůže v hodnotě 2800.

Perfektní výdrž na jedno nabití, spoustu místa aj pro vysoko-formátové nahrávky a podporuje také službu Tidal.

Třešničkou na dortu, umožňující opravdu jemné a precizní doladění charakteru přehrávače, je sada akustických filtrů. Od velmi pomalého, přes zlatý střed až po ostřejší ... záleží jen na vás.

Původní cena 49 000,-
novému majiteli může říkat pane za 35 000,-
Již nemám tolik času a je mi líto to nechávat v šuplíku, jinak to hraje hodně dobře :)

Displej: dotykový, 5 palců, 720 x 1,280
Podporované formáty: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE(Normal, High, Fast), AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF
Podpora MQA: lokální, TIDAL Masters, externí přes USB, MQA-CD
Vzorkování: 32bit / 384kHz Bit-to-Bit, DSD256
Výstupy: 2x Sluchátkový Jack 3.5mm / 2 x Symetrický Jack 2.5mm (4pólový)
Nejlépe osobní odběr Hulín nebo Brno (po domluvě).
Nebo pošta.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Luliš
Junior

Odeslat příspěvekod Luliš 1. 5. 2022 20:33

Zamluveno.
Luliš
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 1. 5. 2022 20:39

Jaro stále máme, takže jsi opravdu neodolal ? :D
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luliš 1. 5. 2022 21:08

Nerozumím. Jak to myslíš?
Luliš
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 1. 5. 2022 21:28

Luliš: ta otázka samozřejmě nebyla určena pro Tebe. Jinak je dojemné, jak věrně jsi opajcoval inzerát člena fóra, od kterého jsi SE200 koupil - včetně těch plků o páníčkovi .. a samozřejmě taky ceny. No, je to Tvoje věc. Co však považuji za mírně nekorektní, je vytvářet dojem, že jsi prvním majitelem přístroje. Takhle se to nedělá .. :pozor. No a teď koukám, ty Unique Melody Mest MKII, to je stejná písnička, jak přes kopírák (akorát že původním majitelem nebyl Roman z Prahy, ale VycuratAspat).
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luliš 1. 5. 2022 21:50

Již jsem to opravil, abych to měl dle tebe správně.
Luliš
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 1. 5. 2022 22:06

Neber si to, prosím, osobně. Pokud se Ti zdálo, že jsem moc tvrdý, nebylo to mým cílem. Ale i tak se domnívám, že pokud někdo prodává zboží, které už sám koupil z druhé ruky, je slušnost to v inzerátu uvést. Díky, že jsi to opravil. :-) :tleskani
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luliš 1. 5. 2022 22:15

Šlo to napsat jinak. Nemám v úmyslu někoho uvádět v omyl, tahle věc, kterou jsem tam nenapsal, mě vůbec nenapadla.
Luliš
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 5. 2022 00:05

Abych uvedl věc na pravou míru. :-)
SE200 mám zamluvený já. 8-)
Prodejce Luliš mě informoval, že je již druhým majitelem.
To jsem samozřejmě i beztak věděl, neboť před nedávnem mi tento
DAP skoupil. :D
Nyní ho pouští dál.

Text je zřejmě zkopírovaný od předešlého prodejce.
Asi se mu prostě nechtělo vytvářet nový text, tak použil ten původní. :D
Účel to splňuje. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Unique Melody Mest MKII, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Oriolus MK2, Effect Audio Ares II+, Beat Audio Vermilion, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luliš 26. 6. 2022 00:29

Prodáno. Díky za prostor.
Luliš
Junior