Zune 80 s vyměněnou baterií

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 1. 10. 2009 15:32

Velmi povedený přehrávač, nyní s vyměněnou velkokapacitní baterií - čekám až dorazí a pak bude instalována. Výdrž by se měla pohybovat kolem 25h pro přehrávání hudby. Zvukově je zcela srovnatelný s Cowon iAudio 7 nebo Sansa Clipem. Přehrávač je vhodný zejména pro ty, co využijí kapacitu jeho 80GB pevného disku. Přehrávač velmi dobře působí i vzhledově, do kapsy se vejde také a to díky relativně malé tloušťce. Vzhledem k přítomnosti hd je těžší než flashové přístroje, ale díky tomu máte pocit, že držíte něco pořádného. Zadní strana z kompozitního materiálu - působí kovově, chladí. Displej odolný, neškrábe se. Přehrávač se snadno ovládá, album arty přes celý displej. V tomto přístroji můžete mít celou svoji sbírku mp3!
Zápory: kabel nutný od Microsoft, nutné naučit se pracovat se Zune software - není to obtížné, ale zase není to copy-paste, nutné otagování skladeb.
Jsem s ním velmi spokojen, používal jsem v kombinaci se zesilovačem Corda 2Move a takto podle mně přehrál i Clip, ale vzhledem k tomu, že tolik hudby do přehrávače nenacpu, a také hlavně, že jsem se rozhodl pořídit něco na domácí poslech, tento přenosný přístroj některému zájemci prodám.
Cenu si představuji kolem 2999 Kč ;-).
Pro dotazy nebo fotografie mě kontaktujte přes SZ.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků