EMU 0202 + Pioneer A403r + Behringer 2031p + všechny kable

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod thePrayer 14. 11. 2012 17:01

Ahoj, jelikož mám za chvíli státní závěrečné zkoušky a obhajobu diplomky a v 99% se budu pak stěhovat pryč možná i mimo ČR za výzkumem ve svém oboru, tak postupně sháním zájemce o svoje věci který s sebou nechci tahat a za ty peníze si koupim dobrý sluchátka. Měl by někdo předběžně zájem o tohle?

DAC: EMU 0202 USB + USB stíněný kabel + 2xproel kabel 6.3 -> cinch (Plně funční i s papíry, instalačním cd a krabicí)

Zesilovač: Pioneer A403r (Plně funkční, všechny výstupy, funkce direct pro super zvuk, akorát blbne sluchátkový výstup) Nemám k němu ale manuál a krabici.

Kabely: 4mm poctivá dvojlinka měd, je to nějak 3metry zhruba každý.

Repro: Pasivní Behringer B2031p , mám krabice i papíry. Perfektní stav, jako nové.
******************************************************************************************************
EMU0202 prodám za 2000.- i s proelem (už se neprodává a kvalita zvuku je super, sluchátkový výstup zvládne nakrmit bez problému sennheisery HD595)

Pioneer prodám za 3500.- i s dvojlinkou (takový macek už dneska neseženete, max v bazaru za podobnou cenu v pochybném stavu, já se o zesilovač staral a za funkčnost ručím, je to stará dobrá poctivá třída zesilovačů)

Behringery prodám za 3500.- (nové stojí přes 5 tisíc, za ty peníze lepší masivní monitory neseženete, na hudbu výborný, předčí i bedny za 10k a filmy ozvučí kvalitativně i prostorově líp než všelijaké 7.1 ptákoviny za 15tisíc)

Když to vezmete v celku někdo, tak za 9000 máte komplet vybavené stereo rovnou připravené k poslechu, můžete si někdo udělat radost k vánocům, za ty peníze neseženete komplet v této kvalitě pro super poslech hudby.

Nejlepší by bylo to koupit v celku a přijet si pro to osobně ke mne do Plzně(můžu předvést funkčnost atd)

Popřípadě pošlu poštou, ale to bude 500 navíc, jelikož to chci za to koupit výstelku a pořádně to zabalit aby se tomu po cestě nic nestalo a bude to 2x30kg balík.

Peníze předem na účet, popřípadě v hotovosti pokud si proto přijedete. Nebojte se, něco už jsem tu bez problému prodal. popřípadě můžu dát telefon a osobní údaje, jako důkaz serioznosti a bezproblémového prodeje.

kontaktujte mne sem do PM zpráv nebo tohohle tématu, pokud budete mít zájem, pošlu vám mail/telefon nebo icq.. :)
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod thePrayer 19. 11. 2012 06:32

Prodáno. :)
thePrayer
Mírně pokročilý