Prodám: Yulong Sabre DA8 DSD high-end DAC+headamp

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MHOE 30. 6. 2014 20:37

Z ryze finančních důvodů váhám nad tím, jestli neprodat své high-end DAC+headamp kombo, Yulong DA8. Peníze by se mi zkrátka hodily jinde, byť se nedá říct, že by to vyloženě hořelo. Tento inzerát tedy podávám především jako "interest check", tedy abych zjistil, jestli by se našli zájemci... V případě vážného zájmu a seriózního jednání jsem připraven dát obchodu zelenou.

Jedná se o přístroj s plně symetrickým designem na základě ESS9018 Sabre chipu. Podporuje DSD i DXD, má 6.3mm nesymetrický i XLR symetrické předzesilovací výstupy kompatibilní se sluchátky, možnost deaktivovat zesilovací část přístroje (pure DAC mód), mnoho digitálních vstupů (včetně toslink, který konkurenčnímu X-Sabre DACu chybí), RCA (a zmíněné XLR) předzesilovací/fixní výstupy, digitální ovládání hlasitosti interně přímo na ESS9018 ( = extrémně nízká míra zkreslení), možnost ovlivňovat zvuk skrze převodníkové filtry atd. atd.

Já osobně jedinečnost DA8 vidím především v možnosti účinně ovlivňovat zvuk zařízení skrze převodníkové filtry, jitter eliminátor (a případně přepínač fáze, pokud by někdo potřeboval). Zatímco se Sharp PCM filtrem mi zní jaky typický neutrální a velmi detailní DAC, se Slow PCM filtrem se jeho zvuk stává více "analogovým". Podobně to vidí člověk, který sepsal multitest různých DACů na head-fi: http://www.head-fi.org/t/689783/decembe ... t_10141530. Toto například konkurenční Oppo HA-1 nemá (byť má zase jiné fíčury, které by mohly rozhodnout v jeho prospěch). Druhá věc, která DA8 pro mě dělá jedinečným, je jeho obrovská míra prostorovosti... Především symetrické výstupy + Slow PCM filtr (nebo DSD 70khz filtr) kombinace dává neuvěřitelně široký a hluboký prostor, kterému se z toho, co jsem dosud slyšel, nic nepřibližovalo.

Přístroj je ve zcela funkčním stavu, bez viditelných známek použití. Cena dohodou.

Možnost výměny za Audio-GD NFB-11 či NFB-15 s doplatkem na vaší straně. Možná i nějaká kvalitní uzavřená sluchátka či špunty.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte zde přes SZ či na e-mail tomasorlikgeo@gmail.com... Na vše milerád odpovím, případně poradím, jestli je DA8 pro vás vhodnou volbou. Na výkřiky (nebo v lepším případě dotazy či názory) položené přímo v tomto vlákně však nebudu reagovat - na základě svobody volby, jestli na internetovém fóru na libovolný příspěvek směřovaný na svou osobu reagovat či nereagovat, si toto právo bez diskuze vyhrazuju. Díky za pochopení.
SOURCE: Roon | HQPlayer | Metrum Onyx (2xOS) | DNA Stratus

DESKTOP: PMx2 (rev2,velour) | HE-6 (mod) | Auteur
PORTABLE: THX Panda | Momentum 3 Wireless (EQ)

MEASURING: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 6. 7. 2014 19:34

Po dlouhém zvážení prodej ruším a to minimálně do doby, než se objeví produkt, který by pro mě byl schopen Yulong nahradit.

MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 4. 8. 2014 22:46

Prodej obnoven - tentokrát definitivně. V případě zájmu prosím SZ nebo mail na tomasorlikgeo@gmail.com. Předem děkuji za zájem!

MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 10. 8. 2014 12:31

Prodáno.

MHOE
Mírně pokročilý