P: HBO GO - volné sloty pro SMART TV

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ecobox 17. 5. 2019 15:00

Aniki-na posílání věcí z Číny je něco nelegálního?To je pro nás novinka....Byl by nějaký paragraf?
ecoboy-já lituji tebe,když se snažíš udat službu,která stojí pár korun.....
Máš pocit,že tu jen socky,který nemají na zaplacení normální služby?S podobnou nabídkou uspěješ na nějakém warezovém fóru,které je pro podobné nabídky jako stvořené


jELito - postrádáš evidentně dostatečnou míru intelektu, aby jsi pochopil smysl věci. Jakákoliv další slova směrem k tobě je pro mne plýtvání mým časem. Takže pouze přeji hodně štěstí v životě. Předpokládám, že to nebude úplná procházka růžovou zahradou.
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 17. 5. 2019 18:55

Když jsi tedy ten nejchytřejší intelektuál,tak nám blbcům řekni smysl věci.
Rádi se necháme poučit......
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 5. 2019 19:15

Jestliže někdo porušuje pravidla, aby druhému cokoliv nabídl, nejedná se o věc, či službu, kterou může legálně přeprodávat, či přenechat. Takže neexistuje, aby podobný inzerát visel na webu, který nepodporuje jakoukoliv formu nezákonného jednání a má podobné věci v pravidlech.

Ti, kteří zde popisují cosi o policajtech, si musí uvědomit, že se může jednat o formu podrazu na kupujícího, tedy vlastně formu podvodu. Netvrdím, že to tak v tomto případě je. Jenže - zakladatel inzerátu doposud nebyl schopen věc osvětlit tak, aby nade vší pochybnost odvrátil podezření z formy nelegální nabídky služby. Místo toho začal urážet ostatní diskutující.

Mimochodem - jsem velmi rád, že se zde našli diskutéři, kteří byli ochotní v rámci diskuze neznalým čtenářům naznačit, že podobný obchod může být zakalen nedobrým úmyslem. Samozřejmě ideální stav je -> nahlásit vlákno moderátorům k posouzení.

Verdikt je jednoduchý. Toto vlákno zamykám a následně bude odstraněno. Uživatel za neobjasněný inzerát, který má nádech nelegálního prodeje, a hlavně za urážku dalších diskutujících, nedostane BAN, ale bude provedena deaktivace jeho účtu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků