P: HBO GO - volné sloty pro SMART TV

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ecobox 14. 5. 2019 10:07

Zdravím,
nabízím k dispozici několik volných HBO GO slotů pro Vaši Smart TV. V případě zájmu prosím PM
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 14. 5. 2019 13:31

To by me tedy zajimalo, co si mam predstavit pod pojmem "volny slot"..?
Jako prihlaseni k HBO Go..? Nebo mas na mysli CA modul s kartou do slotu TV..?
Jenom ze zvedavosti...
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 01:49

V rámci mého účtu mohu službu aktivovat na stanovený počet několika dalších zařízení (zmíněné sloty), které tímto nabízím.
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 16. 5. 2019 04:41

Takze prihlaseni.
Doufam, ze kvuli takovym se brzy zacne pouzivat nejake omezeni na IP adresy (nebo treba jenom na jejich sit). Pak se budou divit.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 5. 2019 06:20

Což je ale úplná blbost, protože by tím byl popřen princip služby HBO GO.
UPC má ve smlouvě zakázáno užívání služeb třetí osobou. V případě porušení může UPC smlouvu ukončit.
Nicméně... při přihlášení do HBO GO je nutno zadat přihlašovací údaje ke svému účtu Moje UPC. No nevím, jestli bych chtěl někomu dát své údaje, aby mohl ovládat můj účet :-)
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 09:09

Pánové - oba naprosto zcestní.. doporučuji si o každé problematice trochu nastudovat, před kliknutím na tlačítko reagovat. Oba komentáře absolutně mimo - ale asi nejvíc jsem facepalmnul při přečtení o UPC a naslednem marném pokusu z me strany o nalezení jakékoliv souvislosti s HBO GO.....
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 5. 2019 09:14

Opomněl jsem výslovně uvést, že to je příklad, omlouvám se. Pochybuju ale, že jiní poskytovatelé to budou mít jinak.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zkoumal 16. 5. 2019 11:03

Osobně se divím,že tu ještě tento inzerát ještě visí.Jednoznačně jde o porušení smluvních podmínek poskytovatele služby.Druhá věc je,že služba neumožňuje takovou customizaci,která by zabránila komukoli z uživatelů mazat z účtu připojená zařízení a pokud se nepletu nelze zamezit ani plnému přivlastnění účtu libovolným přihlášeným uživatelem.Pochybuji,že by byl někdo tak hloupý a dal za těchto podmínek k dispozici přihlašovací údaje někomu cizímu.
zkoumal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 11:15

mílý příteli, já se osobně divím, že je někdo vůbec schopen "pověsit" komentář tohoto typu na internet bez absolutní neznalosti věci, resp. služby. Doporučuji si nastudovat. :hm A mimochodem - ne že by ti do toho něco bylo, ale přístup do administrace účtu a správu nad připojenými zařízeními mám pouze já. Příště bych doporučil v zájmu svém a především v zájmu okolí zapojit víc šedou kůru..
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 16. 5. 2019 11:16

Přímo na HBO možná služba funguje jinak, taky píše na TV nikoli PC.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zkoumal 16. 5. 2019 11:21

Milý příteli,tvrdit si zde můžete co chcete,ale někomu kdo službu nevyužívá a zmíněné podmínky si nepřečetl....
zkoumal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 11:23

polda píše:Přímo na HBO možná služba funguje jinak, taky píše na TV nikoli PC.

konečně někdo bystřejší, děkuji
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sarga 16. 5. 2019 13:25

Já to využívám s bratrem. 2 zařízení v provozu naráz a evidovaných 5 přístrojů.Funkčnost bezproblémová.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 13:36

ovšem :) neznalost některých zdejších uživatelů bych ještě omluvil - ale styl, jakým ji prezentují, je masakr.
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 5. 2019 13:48

Rozhodně jsi nijak nevyvrátil to, že nejsi oprávněn službu přeprodávat dál :-)
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků