Sennheiser HD 650 a Schiit Modi 3 DAC / Magni 3 AMP

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hawk123 4. 9. 2019 11:46

Sennheiser HD 650 - kupované 02/2019
Schiit Modi 3 - kupovaný 10/2018
Schiit Magni 3 - kupovaný 10/2018

Všetko má štandardnú dvojročnú záruku, všetko je vo výbornom stave bez akýchkoľvek známok používania, žiadne škrabance ani nič podobné. Slúchadlá boli využívané len minimálne. Ku všetkému mám komplet balenie, dokumentáciu, príslušenstvo, nechýba absolútne nič Na prepojenie DAC/AMP mám Schiit Pyst RCA káble ktoré sú určené presne k tejto zostave takže je to ideálna voľba. K slúchadlám som dokupoval kábel o dĺžke 1,2m ktorý je opletený, v základe je to 6.3mm jack ale stačí odskrutkovať nadstavec a je z toho klasika 3.5mm, podobne ako to má riešené napr. Audio-Technica. Dokupoval som aj stojan ktorý je presne pre tento druh slúchadiel a ako je vidieť aj na fotke sedí to dokonale. Stojan je celokovový, je možné ho demontovať, zo spodnej strany je protišmyková vrstva takže to drží stabilne na stole.

Fotky v plnom rozlíšení som nahral sem: https://uloz.to/file/ssa0CAXnwUw4/schii ... heiser-rar

Sennheiser HD 650 - 240€
Stojan na slúchadlá - 20€
Kábel 1,2m, pletený, 6,3mm aj 3,5mm jack - 20€
Schiit Pyst(RCA) - 20€
Schiit Modi 3(DAC) - 120€
Schiit Magni 3(AMP) - 120€
Všetko dohromady za: 540€

Kontaktovať ma môžete cez správy na tomto fóre alebo na čísle 0919044367. Osobný odber v Sabinove prípadne môžem poslať aj poštou pri úhrade poštovného vopred.

Obrázek
Obrázek
hawk123
Junior