P: 2x Sluchátka Shure SE115

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rebkos 17. 9. 2019 11:27

Prodám sluchátka Shure SE115. Sluchátka jsou koupená už asi před 3 lety, ale nikdy nepoužité (nevyndané z krabice). Pořizovací cena byla 1390,- (vývoj cen z heureka.cz). Mám k prodeji dva kusy, viz. foto. Fotky krabic jsou mé, zbytek z internetu (nechci sluchátka zbytečně rozbalovat). Balení je originální, tudíž obsahuje 3 velikosti ušních nástavců ve dvou různých materiálových provedeních, prodlužovací kabel a šikovné pouzdro na zip. Cena je za kus.

Cena: 650,-/ks (Případně 750,- včetně poštovného ČR/SR). Osobní předání Praha nebo balíkem ČP (na dobírku či platba předem na účet). V případě odběru obou kusů dohoda možná.


Popis z kytary.cz:

"Shure SE115 jsou sluchátka pro in-ear monioring nabízející pokročilé technologie high-endových sluchátek za velmi nízkou cenu. Jsou vybaveny druhou generací měničů Dynamic MicroDriver, které se vyznačují příjemným zvukem a detailními basy. Další předností tohoto modelu je Sound Isolating Design, tedy konstrukce tlumící zvuk, díky které je útlum vůči okolí až 37dB. Na základě připomínek uživatelů je tento model vybaven prodlužovacím kabelem o délce 91cm a sadou Fit Kit pro přizpůsobení každému uživateli (obsahuje tři velikosti gumových i pěnových nástavců do uší a obal). Sluchátka jsou k dispozici v pěti barevných variantách.

Vlastnosti:
• Konstrukce: in-ear
• Membrána: dynamická
• Frekvenční rozsah: 22 Hz – 17,5 kHz
• Citlivost: 105dB SPL/mW
• Impedance: 16 Ohm
• Kabel: 46cm, 90cm prodlužovací kabel
• Konektor: 1/8“ Jack
• Hmotnost: 30g
• Příslušenství: Fit Kit (obsahuje tři velikosti gumových i pěnových nástavců
do uší a obal), prodlužovací kabel"

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dekac 18. 9. 2019 12:00

Dobry den,jedny bych koupil.
dekac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rebkos 19. 9. 2019 13:19

1ks je právě na ceste k novému majiteli.



Zbývá ještě 1x Shure SE115

Cena: 650,-/ks (Případně 800,- včetně poštovného ČR/SR). Osobní předání Praha nebo balíkem ČP (na dobírku či platba předem na účet).
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rebkos 9. 10. 2019 09:37

Oba kusy prodány. Mám ještě jeden, který jsem si nechával pro sebe (také nerozbalený). V případě zájmu jsem ale ochotný, prodat i tento.

Tak tedy k dispozici je ještě jeden kus Shure SE115

Cena: 650,-/ks (Případně 800,- včetně poštovného ČR/SR). Osobní předání Praha nebo balíkem ČP (na dobírku či platba předem na účet).
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků