Prodám Chord Poly

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 1. 4. 2020 18:46

Koupil jsem si novou hracku,tak neco musí pryc.A protoze streamovat muzu díky AK SE100 také,tak to padlo na Poly.Soucasne s Poly nabízím i pouzdro pro Combo,které bych nejradeji ale vymenil za pouzdro pro Mojo,pokud ho máte.
Pouzdro jsem kupoval po nepríjemné zalezitosti,kdy me poly spadlo na zem.Pritom se bohuzel uvolnila plastová krytka.Nelepil jsem lepidlem,ale izolepou.To kvůli prípadnému rozebírání,aby se to pak nemuselo nicit.Na funkci to nemá zádný vliv,jedu s tím takhle dva roky.A samozrejme to zohledním v cene.
Cena za Poly je v této chvíli 7500Kc a pouzdro bych nejradeji vymenil za vase od Mojo,které tímto pádem nebudete potrebovat.Pokud nemáte pouzdro,tak se jiste domluvíme,nebo nemusí být predmetem prodeje.Pokud by byl nekdo z Prahy,bylo by to ideální,jinak se samozrejme nebráním poste.Ale pokud nejste obeznámeni s funkcemi,bylo by i pro Vás jednodussí krátké seznámení u me s obsluhou a nastavením.Prosím,akceptujte mou cenu,myslím,ze to není nijak prehnané a Poly si to zaslouzí.
Fotky jsou na hifionline na bazaru,pro predstavu.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 10. 4. 2020 12:20

Nebráním se ani výmene za zajímavá sluchátka,kde jsem ochoten treba i neco málo doplatit.Jde jen o to,udelat mi nabídku,která bude alespon tak zajímavá,jako je Poly.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků