Hifiman Edition X V2

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rendyG 6. 4. 2020 22:50

Zdravím, zvažuji prodej svých milovaných HEX v2. Jsou to sluchátka která zvukově šlapou na paty flagshipům, přestože na vybuzení stačí kvalitní DAP :-) Pěkné video o nich natočil Currawong, jinak kdo chce, najde na netu mnoho recenzí.
https://www.youtube.com/watch?v=uJsi7s-T8JM

Bohužel jsem za poslední měsíce našel jen pár hodin na poslech doma a zdá se že tento rok to nebude o moc lepší. Pořád lítám po služebkách apod. takže když jsem nad tím přemýšlel, vlastně by mi ani nechyběly a až bude zase chuť vidím to na Arye, které už mají v Audigu :-D
Proto pokud se najde někdo kdo by si třeba chtěl zpříjemnit karanténu, dejte vědět, třeba se domluvíme.

Původní cena byla asi 33 000 Kč.
1.jpg

Jak je u Hifimanu zvykem, náušníky se bohužel celkem brzy začaly loupat (pořád lepší varianta než aby se rozpadly, jako tomu bývalo u starších kulatých modelů) :-)) Nevím zda to může být vlhkostí nebo čím, protože se sluchátky bylo zacházeno něžně, ale ta koženková vrstva prostě po kousíčkách při doteku odpadává. Estetice to sice nepřídává, ale na zvuk to naštěstí nemá žádný vliv. Ještě pár let a asi to bude chtít nové, předražené Ultrapady, pokud třeba Dekoni nepřijde s ekvivalentem :oboze

2.jpg

Zdar a sílu 8-)
Edition X V2, HD580, diy MrSpeakers AlphaDog
TSMR-5, T800, RE400, IM02, ZS5v1, Shozy BK, mod: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy ER4XR]
Khadas Tone Board -> SP200
E1DA 9038S, DX160, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 10. 4. 2020 14:41

Aká je tvoja cenová predstava?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Sendy Audio Aiva; Dragonfly Red > Oriveti Basic
dropadred
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rendyG 10. 4. 2020 18:41

V tom právě nemám jasno, z toho důvodu jsem zde cenu neuváděl.
Model je to dnes už poměrně vzácný a troufám si tvrdit že si svou hodnotu bude držet déle než Anandy, ale vzhledem ke stavu náušníků chápu že bude cena nižší než kusy v top stavu..

Nejsi první kdo se ptá, proto uvedu že bych za ně rád dostal aspoň 15 tisíc.
rendyG
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rendyG 16. 4. 2020 16:37

rezervace
rendyG
Mírně pokročilý