P: Cowon Plenue 1 / 128 GB (Titanium Black) [Prodáno]

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod marsimx 3. 12. 2020 00:48

Dobrý den,
nabízím kapesní hifi přehrávač Cowon Plenue 1 / 128 GB (Titanium Black) zakoupený na MALL v původní ceně 27990 Kč. Přehrávač byl používaný asi 1/2 roku a následně mi ležel v originální krabičce. Z tohoto důvodu je ve velmi zachovalém stavu a displej je stále opatřen ochrannou fólií.

Přístroj není nijak poškozen a je plně funkční. Zákonná záruka se na něj již nevztahuje, ale dokážu poskytnout 14 denní záruční lhůtu pro vyzkoušení. Balení je kompletní vč. původní krabičky. Fotografie zašlu na vyžádání.

Představa ceny je 15000 Kč. Jako bonus přiložím paměťovou kartu 128 GB zdarma.
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 4. 12. 2020 18:59

Snížení ceny na 13900 Kč (bez paměťové karty).
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 9. 12. 2020 17:31

Snížení ceny na 12500 Kč.
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 16. 12. 2020 22:03

Text prodejce:
Minimalistický hliníkový král mezi MP3 přehrávači, který přehraje vše tak dobře, jak jen to jde. Burr-Brown D/A převodník, podpora PCM 24 bit / 192 kHz, jednobitový DSD64 a DSD128 nebo DXD formátů, podpora textů písní, možnosti ekvalizéru a špičkové technické specifikace. To vše a mnohem víc umí Cowon Plenue P1.

Nejdůležitější komponentou a srdcem Plenue P1 je D/A převodník PCM1792A světoznámé společnosti Burr Brown. Ten je stvořen pro přehrávání nejnáročnějších formátů jako je standard Hi-Res audia, PCM 24 bit / 192 kHz, jednobitový DSD64 a DSD128 nebo DXD. Podporovány jsou samozřejmě všechny další hudební formáty jako je FLAC, AIFF, ALAC, APE, WAV, OGG a MP3. Velkou lahůdkou je podpora všech hlavních formátů hudebních textů jako jsou LRC, LDB, Lyrics3, ID3 Tag Lyrics.

Kvalitní hudba nedovoluje kompromisy, neprochází komprimací a tak potřebuje svůj prostor. Hodně prostoru. Plenue P1 proto přináší 128 GB integrované úložiště, které komfortně ubytuje vaše oblíbené umělce. A pokud se nemůžete rozhodnout, kteří jsou oblíbenější, s možností rozšíření paměti až o 200 GB pomocí microSD karty je ubytuje klidně všechny.

Poslech kvalitní hudby se může protáhnout a Plenue P1 je na to připraven. Jeho 3000 mAh Li-Pol akumulátor zvládne na jedno plné nabití zásobovat vaše uši skladbami až 8,5 hodiny.

Snížení ceny na 9900 Kč.
Přílohy
cowon2.jpg
cowon1.jpg
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 20. 12. 2020 19:02

Snížení ceny 8500 Kč.
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 23. 12. 2020 23:03

Snížení ceny 7900 Kč ;)
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 1. 1. 2021 20:33

7900 Kč vč. pošty/kurýra a včetně pojištění. Jako bonus přiložím paměťovou kartu 128 GB zdarma.
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 2. 1. 2021 00:06

Pokud můžu radit, neprodávej za takovou cenu...
Mně doma leží Onkyo DP-X1 a vím, že kdybych ho chtěl prodat, bylo by to za pusinku... Takže si ho raději nechám v šuplíku a věřím že jednou nastane doba kdy mi ještě poslouží...
Takže pokud nemusíš, neprodávej.
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 4. 1. 2021 13:25

Ahoj, děkuji za zprávu a radu. Já s cenou níže už pravděpodobně nepůjdu. Psal jsem tu již v jiném inzerátu, že jsem docela překvapený, že zájem o tento typ přehrávačů není aktuálně nijak velký, a to i přes to, kolik muziky a za jakou cenu to nabízí. Poptávka sice je, ale spíše formou výměn za něco jiného. Na druhou stranu, je mi docela líto, že tak skvělá technika zahálí jen v šuplíku, protože já na poslech nemám poslední dobou vůbec čas. :(

Všichni asi streamují kvalitu z youtube. Jejich škoda... :)
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 4. 1. 2021 17:35

Jo, jo... Doba přeje konzumu a tak to pak vypadá i s poslechem muziky...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod tajnik 4. 1. 2021 20:24

marsimx píše:Ahoj, děkuji za zprávu a radu. Já s cenou níže už pravděpodobně nepůjdu. Psal jsem tu již v jiném inzerátu, že jsem docela překvapený, že zájem o tento typ přehrávačů není aktuálně nijak velký, a to i přes to, kolik muziky a za jakou cenu to nabízí. Poptávka sice je, ale spíše formou výměn za něco jiného. Na druhou stranu, je mi docela líto, že tak skvělá technika zahálí jen v šuplíku, protože já na poslech nemám poslední dobou vůbec čas. :(

Všichni asi streamují kvalitu z youtube. Jejich škoda... :)

No, je to přenosný, takže je otázka, jak po těch letech vypadá baterie? Kde a za kolik se dá vyměnit?
tajnik
Junior

Odeslat příspěvekod marsimx 5. 1. 2021 11:42

Přehrávač je přenosný, ale byl používán výhradně v domácím prostředí, tzn. nikde nebyl přenášen nebo necestoval. Navíc po celou dobu byl a je v originálním koženém pouzdru. Na displeji je stále ochranná folie od výroby. Fyzický stav přehrávače je 100%

Pokud jde o baterii, zkoušel jsem muzicírovat během Vánoc a baterie nevykazuje známky snížení kapacity. Přehrávač jsem od jeho zakoupení dlouze nepoužíval. Po určitou dobu pouze pro večerních poslech v klidu domova. Pokud přehrávač používán nebyl, byla baterie nabitá a i s odstupem času si držela energii (nebyla zcela na 0%). V tuto chvíli výměna baterie nutná není a troufám si tvrdit, že ještě po dlouhou dobu nebude. Samozřejmě bude záležet na dalším používání v budoucnu.

Výměnu baterie dle mého zvládne mírně zručný amatér v domácím prostředí, případně neautorizovaný servis nebo i autorizovaný, kterým je v ČR https://www.neoxgroup.cz/

Samozřejmě je to s baterií určitý risk a lze koupit přehrávače v podobné kvalitě, se zárukou a zcela nové. Ovšem za trochu jiné peníze. :)
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 5. 1. 2021 13:44

Já myslím, že OT pod inzeráty nepatří, nicméně pokud je řeč o prodělečném nebo dokonce nemožném prodeji drahých či extrémně drahých zařízeních (nedávno dva highendové kousky Astell a jeden Sony), je to prostě jejich vysokou (spíše přemrštěnou) pořizovací cenou, jako nových kousků. Baterií nabíjené přístroje s původní cenovkou v řádech desetitisíců koupí jako nové málokdo, s následným těžkým prodejem nutno dopředu počítat. Psát ovšem toto jen z důvodu, že to nemužeš prodat:

„Všichni asi streamují kvalitu z youtube. Jejich škoda... :)

to je trochu zbytečné. Popudíš si proti sobě případné kupce.
Ale přeju ti samozřejmě brzkého kunčafta. Přehrávač je vizuelně krasavec.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marsimx 5. 1. 2021 16:20

„Všichni asi streamují kvalitu z youtube. Jejich škoda... :)

""to je trochu zbytečné. Popudíš si proti sobě případné kupce.""

"Díky. Já jsem to ale nemyslel nijak negativně vůči této skupině posluchačů. :) Pouze jsem konstatoval, že doba se prostě změnila a dnes jsou priority zřejmě trochu jinde. Pro mě je to trochu překvapení, to se musím přiznat. :)) "
marsimx
Junior

Odeslat příspěvekod boldricus 5. 1. 2021 16:37

No, obvykle to nedělám, ale když vy ste se tu kucí tak hezky rozpovídali :-D

Přiznávám jako Cowon fanoušek jsem nad tvým inzerátem přemejšlel, zkusit si jak hrála vlajková loď. Ale výdrž nebyla nikdy jeho silná stránka a po létech určitě poklesla. No a samozřejmě, už je to prostě veterán, kerej je na trhu tuším šest let? Kdyby ho Plenue R2 přehrál bych se ani moc nedivil a to nemluvím o výhodách novýho stroje v záruce. Takže mi nákup tvého Pleňoura moc nedává smysl a rači bych si připlatil za strojek novější. Takže tím ytb streamem to tak úplně není. ;-)

Bejt na tvým místě, bych ho za tuhle mrzkou cenu neprodal. Nezaslouží si to. Nechal bych si jej jako veterána, kerej jednou za čas vytáhneš na fajnovou projížďku. Nakonec vydržuju si takhle Cowon J3 a pár foťáků. :-)

A teď už mlčím, páč je to ot :-D
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80
Doma: PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00, Audiosense T800
boldricus
Mírně pokročilý

Další stránka