Prodám LaserTV 4K set ( Wemax One PRO, Esmart 120" )

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ReBreaker 26. 1. 2021 13:05

Dobrý den,

prodám kompletní Laser TV set. Součástí je:

•Projekční plátno německé značky Esmart. Jedná se o provedení s pevným hliníkovým rámem v rozměrech 120“ (projekční plocha 2656x1494mm viz. obrázek) a poměrem 16:9. Rám je potažen černým semišem. Varianta povrchu PVC plátna – jemná 25% šedá se ziskem o hodnotě 1.0. Vhodné pro standartní projektory s dlouhým paprskem (Long Throw) i pro projektory na krátkou vzdálenost (Ultra Short Throw). Kompatibilita dle výrobce UHDTV 3D | Full HD Ready. Pro plátno bylo na míru provedeno RGB LED podsvícení s dálkovým ovladačem vč. možnosti tvorby vlastních barev a různé intenzity svitu.

•Projektor UST model Wemax One Pro FMWS02C. Technické parametry: laserová technologie Appotronics ALPD 3.0., zobrazovací čip DMD 0.47“, 7000 lumenů s nativním kontrastem 3000:1, podporované rozlišení 4K HDR vč. 3D, barevný gamut NTSC 80 – 85%, maximální dosažitelná plocha 150“. Operační systém MIUI TV. Dálkové ovládání Bluetooth. Zabudované reproduktory na přední straně projektoru s podporou DOLBY.

Projektor je vzdálen od plátna pouhých 38cm. Je tedy umístěn bezprostředně před plátnem. Vhodná je tak instalace i do menších prostor a všude tam, kde by standartní projekce nebyla možná.

Konkrétní set v chodu: https://youtu.be/25nKhTpjrnc

Cena za komplet: 55 000Kč,-
Pouze plátno: 8 999Kč,-

Plátno je pečlivě zabaleno a připraveno na odvoz. Projektor je v původním balení vč. příslušenství. Osobní převzetí v Těrlicku je nutné z důvodu rozměrů. V případě zájmu preferuji komunikaci prostřednictvím emailu nebo SZ. Email: vit.kowalczyk@gmail.com
Přílohy
1.jpg
Wemax One Pro a balení
2.jpg
Wemax One Pro detail
3.jpg
Wemax One Pro a bluetooth ovladač
4.jpg
Plátno na zdi - montáž 1
5.jpg
Plátno na zdi - montáž 2
6.jpg
Rozložené plátno
7.jpg
Výrobce Esmart
8.jpg
Rozměry plátna
ReBreaker
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků