Rezervace Dan Clark Audio Aeon 2 Closed

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tenzor 24. 10. 2021 15:18

Stáří necelý rok. Stav nového kusu! Koupeny zde od uživatele weefaa. Kompletní balení viz foto (třetí filtry jsou ve sluchátkách). Cena 18 000,-.
DCA1-min.jpg

DCA2-min.jpg

Dohoda/výměna možná, nicméně říkám rovnou, že prodávám kvůli uvolnění místa, ne kvůli finanční nouzi. Předání Žatec, občas Praha nebo Zásilkovna v ceně. Prosím, pokud chcete něco vědět nebo vyfotit, žádejte konkrétně co. Vše, co píšu, platí. Vady vyjmenovávám všechny mně známé, pokud něco popisuji jako perfektní, pak jsem na tom žádnou vadu nenašel.
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 24. 10. 2021 22:37

Sluchátka rezervována.
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod Gorephone 29. 10. 2021 11:00

Zdravím. Mohu se zeptat, zda jste porovnával i s Aeon 1 a s čím jiným adekvátním? Proč prodej? Co bude náhradou? Moc děkuji.
Měl jsem Aeon Closed 1 a nebýt slabších basů a menší scény, tak bych je nikdy nepustil.
Gorephone
Junior

Odeslat příspěvekod tenzor 29. 10. 2021 11:34

Prodáno uživateli dropadred. Děkuji za prostor. Nevím jak změnit název tématu=D

Gorephone> Bohužel Aeon 1 jsem neslyšel. Porovnával jsem s LCD2CB (přímo) a Celestee (s časovým odstupem). A2C pro mě byla nejhorší, a to kvůli nízké transparentnosti a energii. Nudnější sluchátka jsem asi neslyšel. Tonálně v pořádku a i když basy byly slabší, přišly mi v pohodě. Scénu preferuji menší, takže tam jsem problém neměl, ale Celestee mají asi ještě menší. Výšky rozhodně příjemnější než u LCD2CB. Náhradu vybranou nemám, uvažuji nad Tago T3-01, ZMF Atticus/Eikon, Kennerton Gjallarhorn.
tenzor
Junior