Meze Empyrean

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Marty540 22. 6. 2022 21:18

DSC_4319.jpg
Dobrý den, nabízím na prodej fantastická sluchátka Meze Empyrean ve stavu nových kusů. Byla kupována v Audigu v srpnu 2019. Součástí prodeje je samozřejmě zcela kompletní balení. Se sluchátky se zacházelo po celou dobu jako v rukavičkách. Kožené náušníky byly nasazené párkrát čistě jen pro srovnání. Originál kabel nebyl používán vůbec, používal jsem svůj symetrický (nebude součástí prodeje). Myslím, že na tomto fóru asi není třeba představovat. Já sám jsem s nimi naprosto spokojený a mým uším vyhovují naprosto bez výhrad. Jsou maximálně pohodlná a jsou rozhodně ozdobou jakéhokoli interiéru. Nabízím za cenu 56.000,- korun. Drobné dohodě se asi nebráním. Důvodem prodeje jsou finance. Kvůli zaměstnání telefony moc neberu, prosím spíše o sms nebo mail, rád zavolám zpět. Upřednostním samozřejmě osobní převzetí s možností poslechu v Praze Modřanech, ale po dohodě je možné kamkoli dovézt, v nejhorším i poctivě zabalit a zaslat.
Tel: 725967224
mail: martan.skalicky@seznam.cz

Děkuji za prostor.
Marty540
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 23. 6. 2022 00:41

Za tu cenu bych jen napsal, kdo zaváhá nežere, Empy jsou neskutečná paráda!
iMAC -> Audirvana->RME ADI 2 DAC FS->Cayin HA1-A ->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Astell&Kern A&norma SR25->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cb490763 24. 6. 2022 06:50

Já mám tedy meze elite, ale empy jsem slyšel a za sebe taky doporučuji. Cena je slušná.
cb490763
Mírně pokročilý