Spotify family

Sekce určená ke koupi a výměně audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radek1423 4. 12. 2021 09:09

Mám založenu "rodinku" TIDAL Family HiFi. zvuk parádní, fajn.... ale ten interface Tidalu je otřes. Navíc podpora Tidalu je proti Spotify tristní.

Uvažuju proto založit ještě účet Spotify Family (nemají Hifi) pro účely ne úplně kritického poslechu, tzn v autě (kde nativně jede Spotify, ale Tidal musím poslouchat krkolomně přes BT stream) nebo na "věži" v ložnici, kde taky nativně jede jen Spotify....

Byl by zájem o místa? Proti Tidalu ale Spotify namátkově kontroluje lokaci uživatele, tzn když jim tam zadám v registraci svoji adresu (samozřejmě ulice bude sedět, číslo popisné dám sousedovic) takže by i "cizí" uživatel musel jednou za čas když bude dejme tomu doma tak nasimulovat (v Androidu je x aplkací typu Fake GPS) moji adresu....

Cena za místo by byla padesát měsíčně. Díky za odpovědi.... pokud zájem nebude, udělám si pro sebe a mladou Spotify duo....
radek1423
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 4. 12. 2021 13:41

Ahoj Radku, Spotify family mám už pár let a zatím jsem problém s lokací neměl. Holka je víceméně furt pryč (Brno) já jsem na severu Čech a zatím OK.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek1423 4. 12. 2021 13:55

No, je lepší lidi na restrikce připravit :-) V každém případě si myslím že bude stačit jeden den v týdnu si "vytvořit" požadovanou lokaci, pro jistotu...
radek1423
Junior

Odeslat příspěvekod Tejvl 5. 12. 2021 21:24

Víš, že se veřejně dopouštíš podvodu, resp. krádeže?
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 9. 12. 2021 01:05

No no zas bych to tak nedramatizoval. ;) Přihlásit se k hromadnému účtu můžou jen rodinní příslušníci, nebo i osoby žijící ve stejné domácnosti?

Každopádně jiná otázka když mám Spotify účet už nějaký čas třeba Premium s mnoha hodinama playlistu a osobním nastavením, zůstává to vše po přechodu k Family účtu? Jakým způsobem se pak přihlašuje když už mám svůj nick a user name? Díky
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod Skeptický 9. 12. 2021 12:37

Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 9. 12. 2021 23:00

"Každý člen rodiny pozvaný do předplatného Premium Family bude mít svůj vlastní účet Premium, aby si mohl kdykoli pouštět hudbu podle svého."
"Na předplatné Family můžeš upgradovat se svým stávajícím účtem Premium a všechna uložená hudba i playlisty a doporučení ti zůstanou."


Jo díky byl jsem k tomu zprvu taky trochu skeptický, ale ve F&Q nalezl co chtěl vědět ;)
Nicméně kolem těch tzv. "členů rodiny ve společné domácnosti" spatřuju jisté právní vakuum chtěl bych vidět jak Spotify vyžaduje dokazování, že jsou uživatelé účtu Family v příbuzenském vztahu? Tak je to spíš nešťastně nazvané pro partu lidí na společné adrese, zřejmě asi kvůli záruce účtování.
"Každý měsíc vystavíme jen jeden účet, na 9,99 EUR. Dostane ho uživatel, který předplatné Family platí."
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod radek1423 18. 12. 2021 19:43

No však to píšu v prvním postu.... Spotify si hlídá lokaci těch lidí.... takže se určí nějaká společná adresa a jednou za čas každý uživatel zapne Spotify v mobili a v aplikaci typu Fake GPS navolí požadovanou adresu....

Jsme tři.... ještě dva by to chtělo
radek1423
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků