Členstvo v TIDAL HIFI family

Sekce určená ke koupi a výměně audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Propolis12 30. 10. 2021 14:08

Ahojte tiez hladam miesto u niekoho v skupine
Propolis12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FasoltFafner 5. 11. 2021 23:21

Vyzkoušeno, za 250 Kč jsem si koupil na Aliexpressu Tidal účet na rok. Je to samozřejmě zařazeno pod něčí family účet. Uvidíme, jak dlouho to bude fungovat :) .
FasoltFafner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek1423 4. 12. 2021 08:59

FasoltFafner píše:A proč tak složitě, podívejte se na Aliexpress, za 250-300 Kč na 12 měsíců je standardní nabídka. Sice nemám vyzkoušeno, ale reference jsou pozitivní.

Tohle jsou nabídky, kdy si někdo zaregitruje službu, který vždy jede nějaký ten měsíc ve Free režimu, tehdy Ti to bude hrát.... Jakmile se ale bude muset zaplatit, služba hrát přestane..... vyhozené peníze
radek1423
Junior

Odeslat příspěvekod Myth0s 13. 12. 2021 13:39

Páni od januára vypadáva u nás z family jeden človek. Kto chce môže sa pripojiť…
Myth0s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tapir1 23. 12. 2021 11:10

Myth0s píše:Páni od januára vypadáva u nás z family jeden človek. Kto chce môže sa pripojiť…


Neaktuální !
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rendyG 24. 12. 2021 12:12

Merry Xmas :)
a kdo neni v rodine, stale plati tahle akce!
https://www.svetandroida.cz/tidal-akce-3-mesice-black-friday/
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zarkow 5. 1. 2022 16:22

Ahoj, od února se nám uvolňují dvě místa ve skupině, respektive bude asi potřeba založit novou, protože končí správce té stávající. Kdo by měl zájem, může mi poslat zprávu. Díky
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FasoltFafner 7. 1. 2022 01:24

radek1423 píše:
FasoltFafner píše:A proč tak složitě, podívejte se na Aliexpress, za 250-300 Kč na 12 měsíců je standardní nabídka. Sice nemám vyzkoušeno, ale reference jsou pozitivní.

Tohle jsou nabídky, kdy si někdo zaregitruje službu, který vždy jede nějaký ten měsíc ve Free režimu, tehdy Ti to bude hrát.... Jakmile se ale bude muset zaplatit, služba hrát přestane..... vyhozené peníze


Jedu už déle než dva měsíce a stále funguje. Jasně, za rok mi zmizí playlisty a jiná nastavení. Jinak Tidal opravdu dobrý, koupil jsem si kvůli tomu DAC s MQA podporou, to asi nebylo úplně nutný, ale co kdyby to bylo náhodou slyšet :lol: není, první unfold úplně stačí.
FasoltFafner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divr 9. 1. 2022 16:23

Jedeš už 2 měsíce...aha, a neměl nedávno náhodou Tidal akci 3 měsíce zdarma ( pokud si dobře vzpomínám) ? :) :) :) ochrana zákazníků u Ali také není věčně.. ( vlastní zkušenost s tímto " předplatným " na Ali)
divr
Junior

Odeslat příspěvekod hifionania 9. 1. 2022 16:30

Ak sa nemýlim tak Tidal Hi-fi za 1€ a Tidal Master za 2€ na 3 mesiace.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FasoltFafner 9. 1. 2022 19:25

Mně se nyní nabízí 3 měsíce HIFI plus za 20 Kč, to tam loni určitě nebylo, sledoval jsem to někdy v říjnu a zdarma byl jen měsíc a pak 150/měsíc, následně jsem koupil ten účet na Aliexpressu.
FasoltFafner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divr 10. 1. 2022 18:50

No jasně, Číňan se zaregistruje, nejlépe do Family verze, 3 měsíce to běží , "ochrana " skončí, déle než 3 měsíce netrvá, většina zákazníků v prvotním nadšení potvrdí "dodání zboží" a po 15 dnech už nemá šanci na reklamaci. Někteří zkušenější to samozřejmě prokouknou a vyreklamují ( jako já), ale i tak bude číňan v plusu :)
divr
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 22. 1. 2022 20:05

Zdravím všechny, primárně pro rodinnou potřebu jsem nyní založil novou skupinu TIDAL family v nejvyšší master kvalitě. Nyní běží šikovná akce na 3 měsíce zdarma, nicméně máme v plánu službu používat dlouhodobě. Pro naše potřeby mám zablokované čtyři členy, takže pokud by měl někdo zájem, nabízím další dva přístupy za poměrnou cenu ...
Nyní jako bonus by první tři měsíce byly zdarma a poté bych vyžadoval zvýhodněnou částku 70 Kč/měsíc, ideálně placenou vždy na tři měsíce dopředu, takže 210 Kč/čtvrtletí. Případní seriózní zájemci se prosím hlašte prostřednictvím SZ, kde dohodneme detaily.
Z mé strany nabízím maximálně seriozní přístup a jednání, zde na fóru funguji již cca 10 let a poslední rok jsem fungoval jako spolehlivý člen jiné TIDAL "rodiny" z místního fóra.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 26. 1. 2022 15:05

Tak první místo v nové skupině je zaplněno, zbývá tak poslední volný účet pro Tidal Master. Případní zájemci prosím do SZ
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod FasoltFafner 31. 1. 2022 01:50

divr píše:No jasně, Číňan se zaregistruje, nejlépe do Family verze, 3 měsíce to běží ...


Máte pravdu, po 3 měsících se Tidal účet Hifi master překlopil. Funguje dál, ale už ne v plné kvalitě. Koukal jsem, že mezi tím Tidal na Aliexpressu podražil. Zkouším teď Qobuz, zatím na 3 měsíce za 150. Tak si říkám, proč Tidal s kompresí MQA, když existuje Qobuz s opravdu hi-res flackem? Jasně, u MQA by se mělo jednat o ověřený zdroj ... :hm .
FasoltFafner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků