Kabel k domácímu kinu - pomůže nějaký bastlíř z Prahy?

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 8. 2010 19:32

creat: a ty seš kterej, že víš, co kam dávám za fotky? hoď info do SZ :-)

EKKAR: já bych do toho krtka klidně ochotně vlezla a někam dojela, kdyby se našel někdo seriozní, kdo by se na ten drát mrknul...
iwigirl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 8. 2010 19:49

EKKARe ... chvilku vydržte ... prohledávám krabice ... něco mám, možná je to ono ... bohužel ta fotka od iwi je taková, že nejsem schopen říct přesně ... nahodím tu svoji.
P1010783.JPG


JE TO ONO? Jestli ne, tak se picnu ... jsem prohledal 8 krabic, než jsem to našel. V sobotu jsem dělal úklid kolem PCčka ... a teď tu pěkně rozkrámoval :D

BTW: nezkoumejte kvalitu fotky ...je to na vysokou citlivost, abych nemusel použít blesk. Myslím však, že konektor je identifikovatelný.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 8. 2010 20:07

není problém na to juknout, ale čas je až ve středu :potichu
Naposledy upravil bubaak dne 1. 8. 2010 20:12, celkově upraveno 1
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 8. 2010 20:12

Já se taky picnu, bo nejsem schopna říct zda to je či není ono :-( Přijde mi, že tam něco přebývá...
Jsem zoufalá, jdu to nakreslit :-D


Měřítko 1:1:

Obrázek
Jo a není to pájené, jen zezadu konečky těch vláken z kabelu asi 1MM obnaženy a přicvaknuty k tomu konektoru.

Asi by ale bylo místo shánění toho kovovýho zmetka lepší to vyřešit tím kabelem a izolačkou, ne?
Naposledy upravil iwigirl dne 1. 8. 2010 20:16, celkově upraveno 2
iwigirl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 1. 8. 2010 20:15

No nič nevadí, ale díky za oživenie spomienok. Ja viem, my chlapi sme hrozní :P
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 8. 2010 20:15

stačí izolačka, cín, pájka.... v nejhorším tykonektory nejsou pricínovaný, takže se daj demontovat
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 8. 2010 20:16

EKKAR by to měl rozlousknout ... už jsem mu poslal SZ. Navíc tam je jen plech, který drží konektory při sobě ... když se používají jako multikonektor a zasunou se do umělohmotného „bednění“, které je na fotce trochu vidět taky ... ten černý bazmek.

BTW: to moje válec není ....když se podívá do vrchní části konektoru, je to čtverec.

-- 1. 8. 2010 21:52 --

iwi jestli ty konektory budeš potřebovat a jsou to ony .... předpokládám, že to bude 4 nebo 8 kusů ... tak mně napiš SZ a kam to mám v obálce poslat. Nemusíš dávat svoji adresu .. dej třeba adresu firmy, školy atp. ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 8. 2010 23:08

MgX píše:EKKARe ... chvilku vydržte ... prohledávám krabice ... něco mám, možná je to ono ... bohužel ta fotka od iwi je taková, že nejsem schopen říct přesně ... nahodím tu svoji.
P1010783.JPG


JE TO ONO? Jestli ne, tak se picnu ... jsem prohledal 8 krabic, než jsem to našel. V sobotu jsem dělal úklid kolem PCčka ... a teď tu pěkně rozkrámoval :D

BTW: nezkoumejte kvalitu fotky ...je to na vysokou citlivost, abych nemusel použít blesk. Myslím však, že konektor je identifikovatelný.

Ne, to je system od firmy - takovej ten mensi, tusim standardu se rika 3,[neco] - je to takovy nejbeznejsi standard pro konektory a snad jediny alespon trochu kompatiblni mezi vyrobci. Sam to casto pouzivam kdyz bastlim neco kde bude potreba maly proud. Pak je jeste dobry ten standard 4,2 - ten je zas vhodny tam, kde uz trocha proudu tece :)
I kdyz to trochu vypadalo jako tyco mqs, tak to nema na boku tu drazku :)

To co se tu snazime identifikovat bude nejaky kulaty pin, jak jsem psall, pokud to chcete zjistit tak na strankach farnell a nebo tycoelectronics to podle rozmeru vyhledate!
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 3. 8. 2010 13:07

:arrow: iwigirl: Nepochopil jsem jestli máš ty konektory zničený, nebo jen poškozenej kabel.Jsem z Prahy a s opravou kabelu ti můžu pomoct, klidně na počkání.Pošli mi SZ.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iwigirl 17. 9. 2010 14:50

Tak story má šťastný konec. Dnes jsem konečně překonala svou přirozenou lenost a zašla za šeďourem (mimochodem, má moc pěkný obchůdek kousek od Florence) a on mi kablík na počkání spravil. A nechtěl za to nic, tak jsem mu musela vnutit naturálie :love:
iwigirl
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků