Propojovací kabel USB A > USB B 90°

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 8. 4. 2021 16:25

Jo Jitterbug slyšet je. Ale kdo ví co to dělá, nedávno jsem viděl jak to uvnitř vypadá a jsou tam čistě pasivní prvky. Pár odporů a kondenzátorů.

Introvert: nedávno bylo měření jednoho suprtrupr kabelu, který měl napájené stínění a podobné fičurky a představ si že to měření dopadlo podstatně hůř, než u kabelu za třetinu (i ten za třetinu byl teda docela drahý). Až budu doma dohledám. Pokud do toho kabelu jde takové rušení, že to bude dělat výpadky signálu, bude pořád lepší použití optiky a hlavně to bude stokrát levnější. Sám Rob Watts z Chordu říká, že to je např. u Moja ten nejlepší způsob přenosu.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 8. 4. 2021 16:33

martas38 píše:Introvert: nedávno bylo měření jednoho suprtrupr kabelu, který měl napájené stínění a podobné fičurky a představ si že to měření dopadlo podstatně hůř, než u kabelu za třetinu (i ten za třetinu byl teda docela drahý). Až budu doma dohledám. Pokud do toho kabelu jde takové rušení, že to bude dělat výpadky signálu, bude pořád lepší použití optiky a hlavně to bude stokrát levnější. Sám Rob Watts z Chordu říká, že to je např. u Moja ten nejlepší způsob přenosu.

Ale nikdo přece neříká, že jde o jakési výpadky .. on vlastně nikdo neví, o co jde. Pouze někteří lidé reportují, že poznají změny v kabelech, že to s některými kabely hraje líp. No tak fajn, já jim to věřím. A jsem upřímně rád, ze to se svým minimalistickým systémem nemusím vůbec řešit .. V něm se sice USB kabel vyskytuje, ale má délku cca 10 cm.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 8. 4. 2021 16:33

Tady je to měření, je to kabel AQ Wind za 2300USD:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.17065/
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 8. 4. 2021 16:48

Ale třeba zní dobře :).
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 8. 4. 2021 16:48

Je zjevné, že na kabely Audioquest je třeba si dát pozor. Nejde jen o kabely propojující přístroje. Kupříkladu u svých sluchátek Night Hawk (nebo Night Owl - už nevím kterých) se dopustili jedné vypečené ojebávačky v kabelu, dodávaném se sluchátky. Od té doby mám v hlavě reflex: Audioquest ? Pozor na ně ! Ale používám kupříkladu jejich Evergreen 3,5mm jack samec na 2x RCA samec - k naprosté spokojenosti. Holt věci nejsou jen bílé nebo černé ..
introvert
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků